bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 12-06-2015
 • Районна рада готується до чергової сесії

 • 12 червня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради, в якому взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк та голова районної державної адміністрації Олег Куча.

   


  Розпочалося засідання з розгляду листа міської ради щодо співфінансування проекту "Придбання сміттєвоза та контейнерів для покращення матеріально-технічної бази громад. Спільний крок до чистоти довкілля Пирятинського краю" та ряд інших листів, які отримали підтримку. Також розглянуто листи ЦРЛ і відділу освіти райдержадміністрації щодо фінансування потреб галузей, але депутати прохання не задовільнили у зв’язку з відсутністю коштів, тож запропоновано повернутися до їх розгляду після виконання районного бюджету за І півріччя поточного року. 

   


  Крім того, заступник голови райдержадміністрації Світлана Педь доповіла про виконання райдержадміністрацією рішення 40 сесії районної ради від 29.04.2015 року "Про підготовку до проведення сезону оздоровлення дітей". Зазначено, що на сьогодні залишається невирішеним питання землі, яка належить Держлісгоспу. Начальник відділу Держземагентства у Пирятинському районі Катерина Яковенко запропонувала три шляхи його вирішення. Депутати зупинилися на варіанті оформлення земельної ділянки через сервітут і рекомендували доопрацювати дане питання та про його результати доповісти на сесії.  

  У ході зібрання розглянуто питання, що вносяться на розгляд чергової 41-ої сесії, а саме: звіт голови Пирятинської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2014 рік, хід виконання Програми зайнятості населення Пирятинського району на 2013-2017 роки, внесення змін до Програми проведення (забезпечення) мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району у 2015 році та Календарного плану сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації на 2015 рік, внесення змін до показників районного бюджету 2015 року, план роботи Пирятинської районної ради на ІІ півріччя 2015 року, стан надання населенню району послуг Центром надання адміністративних послуг при Пирятинській райдержадміністрації, комунальні питання та інші.

  Засідання чергової сесії районної ради заплановане на 18 червня.

   


  Пирятинська районна рада
   
   
   
   
   

TyTa