bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 10-06-2015
 • На засіданні виконкому

 • 10 червня проведено чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто ряд питань стосовно передачі в оренду комунального майна, присвоєння і впорядкування адреси приміщень, внесення змін до Договору на перевезення пасажирів на автобусному маршруті № 3 та зняття громадян з квартирного обліку.
   
  Крім того, з метою позитивного вирішення колективного звернення мешканців будинків № 5 та 6 по вул. Полтавська, які висловили заперечення щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення торгівлі овочами поруч з їхніми будинками, було скасовано рішення виконкому міської ради від 28.01.2015 № 11 „Про погодження місця розташування зблокованих тимчасових споруд в районі житлових будинків № 5, 6 по вул. Полтавська“. Варто зазначити, що прийняттю такого рішення передував розгляд питання на засіданні виконавчого комітету за участю заявників – мешканців будинків № 5 і 6 по вул. Полтавська та приватних підприємців, які мали намір встановити тимчасові споруди для здійснення торгівлі. Крім того, для прийняття виваженого рішення членами виконавчого комітету було проведено виїзний огляд визначеного місця розташування тимчасових споруд та зустріч із заявниками за місцем їхнього проживання. Тому, йдучи назустріч громаді, розуміючи важливість їхнього бажання мати зелений двір з фруктовими деревами, членами виконкому і було прийнято рішення щодо скасування прийнятого ними у січні рішення.
   
  З метою сприяння розвитку малого та середнього бізнесу на території міської ради, налагодження співпраці між владою і суб’єктами господарювання та ефективного використання можливостей підприємництва прийнято рішення щодо внесення змін до складу Ради підприємців при виконкомі Пирятинської міської ради.
   
  Для організації змістовного відпочинку та дозвілля дітей під час літніх канікул надано тимчасовий дозвіл на розміщення цирку-шапіто на території стадіону „Ювілейний“.
   
  Детально з прийнятими рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися у розділі РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ.

   
   

TyTa