bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 29-05-2015
 • Готуємося до позачергової сесії міської ради

 •  
   
  26 травня в приміщення міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін та розвитку підприємництва під головуванням депутата міської ради Олександри Салівон.
   
  В роботі комісії взяли участь міський голова Олексій Рябоконь, заступники міського голови з питань діяльності виконкому Ігор Шикеринець та Максим Варава, секретар ради Олександр Новіков, керуючий справами виконкому міської ради Лариса Кочур, начальник відділу фінансів та обліку Ірина Цюра, провідний спеціаліст з економічних питань Любов Тараненко, директор і головний бухгалтер комунального підприємства „Каштан“ Віталій Скочко та Валентина Бих.
   
  Депутати детально обговорили питання, що плануються до розгляду на пленарному засіданні позачергової сорок сьомої сесії  у п’ятницю 29 травня.
   
  Серед найбільш активно обговорюваних питань – ініціатива депутатів міської ради та міського голови щодо можливого добровільного об’єднання територіальної громади міста Пирятина з суміжними територіальними громадами:

  Пирятинський район:

            Олександрівка, Могилевщина, Рівне (Олександрівська сільська рада);
            Дейманівка, Прихідьки (Дейманівська сільська рада);
            Харківці, Вишневе, Високе (Харківецька сільська рада);
            Сасинівка, Кейбалівка, Леляки, Меченки, Першотравневе (Сасинівська сільська рада);
            Каплинці, Усівка (Каплинцівська сільська рада);
            Білоцерківці, Яцини (Білоцерківська сільська рада);
            Давидівка, Нові Мартиновичі, Кроти, Гурбинці (Давидівська сільська рада);
            Грабарівка (Грабарівська сільська рада);
            Велика Круча, Повстин (Великокручанська сільська рада);
   
  Чорнухинський район:

            Курінька, Скибинці, Нетратівка (Куріньківська сільська рада);
   
  Гребінківський район:

            Тарасівка (Тарасівська сільська рада).
   
  Особливу увагу члени комісії приділили питанню забезпечення якості та доступності публічних послуг, що надаватимуться в об’єднаній територіальній громаді, на рівні не нижчому, ніж до об’єднання.

  Інше питання, що жваво обговорювалось депутатами – створення в місті Центру громадського діалогу. Відповідний проект рішення був схвалений та рекомендований до розгляду на засіданні ради.

  Важливим для Пирятина є покращення благоустрою міста, забезпечення належного санітарного стану, збереження об’єктів благоустрою та зелених насаджень, утримання та покращення стану житлового фонду тощо.
  Депутати погодили додаткове виділення коштів з міського бюджету на поточний ремонт тротуарів, вулиць міста та під’їзних шляхів, приведення до належного стану території міського цвинтаря, а також виконання аварійно-відновлювальних робіт по ремонту покрівлі багатоквартирного житлового будинку по вул. Червоноармійська, 44А.

  Схвалено також виділення коштів на оздоровлення та відпочинок дітей – учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів під час їх перебування у пришкільних таборах на території міської ради та на організацію оплачуваних громадських робіт для учнівської і студентської молоді.

  Серед інших питань, що обговорювались на засіданні постійної комісії – надання дозволу комунальному підприємству Пирятинський міський водоканал на створення виробничого підрозділу в с.Прихідьки, внесення змін до структури апарату міської ради, затвердження рішень виконавчого комітету і розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.
   

   

TyTa