bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 15-05-2015
 • Про фінансово-господарську діяльність звітують комунальники

 • 13 травня на черговому засіданні виконкому міської ради заслухано звіти комунальних підприємств міста про виконання ними фінансових планів  та господарську діяльність за перший квартал 2015 року.
   
  Комунальні підприємства міста, а це „Каштан“, „Пирятинський міський водоканал“, Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди, магазин роздрібної торгівлі „Райдуга“, готель „Пирятин“ спрацювали з прибутком.
   
  Проведений аналіз господарської діяльності міського водоканалу показав, що підприємство зазнає великих втрат у зв’язку з  неконтрольованим використання води мешканцями міста, тобто для поливу огородів та інших цілей. Виконавчим комітетом акцентовано увагу на необхідності вжиття конкретних дієвих заходів щодо відключення від водопостачання „злісних“  боржників та споживачів,  які використовують воду не за призначенням.
   
  За інформацією КП „Каштан“ на підприємстві зросли доходи від реалізації послуг по вивезенню твердих побутових відходів, утриманню будинків. Разом з тим, зростання цін на матеріали та енергоносії негативно вплинули на фінансовий стан комунального підприємства.  
   
  Значно знизився отриманий прибуток в порівнянні з відповідним  періодом 2014 року по Пирятинських госпрозрахункових очисних спорудах. Це спричинено зменшенням обсягу виробництва продукції та відповідно і зменшенням споживання послуг ПАТ „Пирятинський сирзавод“.
   
  КП „Готель „Пирятин“ також працює над покращенням іміджу готелю, створенням зручностей для гостей міста. Тривають ремонтні роботи в готельних номерах, придбано необхідні матеріали, меблі та обладнання.
   
  Продовжується роботи по реконструкції фасаду книжкового магазину „Райдуга“.

   

   

TyTa