bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 17-04-2015
 • Пропозиція до сусідніх районів

 • 16 квітня голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк та міський голова Олексій Рябоконь побували з робочим візитом у Гребінці і Чорнухах.

  У ході поїздок очільники району і міста зустрілися з головою Гребінківської районної ради Валерієм Зінченком та головою райдержадміністрації Віталієм Роспоповим, а в Чорнухах з головою районної ради Надією Кривчун з метою пропозиції, яка була ухвалена Координаційною радою з питань місцевого самоврядування при голові Пирятинської районної ради. (Далі подаємо текст звернення)
   
  Шановні колеги!
   
  9 квітня 2015 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Пирятинської районної ради щодо реалізації Закону України "Про добровільне об’єднання громад". У результаті активного обговорення було вирішено вважати поділ області лише на 4 райони не обґрунтованим. Враховуючи досвід Польщі, де середній розмір повіту (на теренах України - район) становить 60-70 тис. населення, географічне розташування наших районів та історичні традиції територіального устрою, вважаємо за доцільне розглянути питання об’єднання Чорнухинського, Пирятинського та Гребінківського районів в одну адміністративно–територіальну одиницю в інтересах місцевого населення. Цей варіант дасть змогу для більш зручного управління суспільними справами, наданням якісних послуг у сфері освіти, культури, медицини, соціального захисту, житлово-комунального господарства, охорони громадського порядку та в інших життєво-важливих сферах.

  У зв’язку з цим просимо Вас підтримати нашу пропозицію та направити спільне звернення до обласної ради з цього приводу. Такий крок сприятиме реалізації потреб нашого регіону, розвитку територіальних громад, наближенню центрів надання послуг для громадян та збереженню сільських населених пунктів.


  З повагою 
  голова Пирятинської районної ради                                С.Г.Пазюк
   

TyTa