bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 14-04-2015
 • Пирятин: На засіданні виконкому

 • 9 квітня проведено засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто ряд питань, що стосуються житлово-комунальної сфери міста: надання дозволу на реконструкцію частини квартири, виготовлення будівельного паспорта забудови земельної ділянки, присвоєння адреси земельній ділянці тощо.

  В черговий раз, у зв’язку зі зміною ціни на газ, виконавчим комітетом розглянуто питання про коригування встановленого тарифу ПП „Хазар-2007“ на послугу з постачання теплової енергії для ДНЗ „Ромашка“. На підставі поданих приватним підприємством „Хазар-2007“ розрахунків встановлено скоригований тариф на опалювальний період на послуги з постачання теплової енергії для ДНЗ „Ромашка“ за 1 Гкал – 1582, 57 грн.

  В рамках проведення двомісячника чистоти і озеленення, з метою забезпечення організації комплексу заходів, спрямованих на поліпшення санітарного стану вулиць міста та своєчасного виконання робіт з благоустрою виконкомом міської ради прийнято рішення про закріплення за підприємствами, установами, організаціями, торговими об’єктами та релігійними громадами території для постійного утримання у належному санітарному стані та виконання робіт з благоустрою. Цим рішенням зобов’язано утримувати закріплену територію в належному санітарному стані, дотримуватися вимог Правил благоустрою та своєчасно здійснювати роботи з прибирання.

  Для активізації роботи по виявленню фактів порушень Правил благоустрою міста та вжиття дієвих заходів щодо притягнення порушників до відповідальності рішенням виконавчого комітету майстру з благоустрою КП „Каштан“ Азізову І.О. надано повноваження на складання протоколів про адміністративні правопорушення за статтями 106-2, 152, 153, 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення.          
   

TyTa