bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 28-01-2013
 • У Пирятині відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

 • 28 січня у Пирятині відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Олексій Нечипоренко. У роботі зібрання взяли участь заступник голови районної ради Василь Митропан, міський та сільські голови, керівники установ, відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

   

   

   

   

   

   

   

  Про основні положення та завдання Закону України "Про безоплатну правову допомогу" поінформувала начальник районного управління юстиції Ірина Луценко.

   

   

   

   

   

   

   

  Директор районного центру зайнятості Марія Пшиченко, знайомлячи присутніх із порядком оплачування   громадських робіт у 2013 році, зазначила, що фінансування здійснюється за рахунок місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел. У разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування здійснюється пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

   

   

   

   

   

   

   

   

   Про активізацію роботи серед сільського населення щодо можливості отримання пільгового кредиту на індивідуальне житлове будівництво через обласний фонд повідомивначальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації В’ячеслав Савченко. За весь період діяльності обласного фонду з району зареєстровано 18 забудовників, з них отримали кредит повністю 7. На сьогодні у черзі перебуває два забудовники.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Про місцеву пожежну охорону в сільських населених пунктах Пирятинського району інформувавначальник служби цивільного захисту в Пирятинському районі Геннадій Бровар, який зазначив, що протягом 2012 року на території району виникло 52 пожежі, якими нанесено прямих збитків на суму 288957 грн., побічних – 1431107 грн. Внаслідок пожеж загинуло 6 осіб. Причинами їх стали необережність під час паління та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електричного обладнання та опалювальної печі. В порівнянні з 2011 роком кількість пожеж збільшилась на 12 випадків. В більшості причиною великих матеріальних збитків та загибелі людей є значна відстань від пожежної частини. Тож заслухавши дану інформацію, рекомендовано сільським головам сприяти створенню пожежної охорони у сільських громадах.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Також члени Координаційної ради розглянули ряд інших актуальних питань, а саме: про участь сільських громад в проектах та програмах розвитку територій, про звернення Полтавської обласної організації товариства Червоного Хреста, про шляхи вирішення конфліктних ситуацій в громадах.

  З усіх питань, які розглядалися Координаційною радою, дані відповідні рекомендації.

   Пирятинська районна рада

         

TyTa