bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 29-11-2012
 • Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

 • 27 листопада 2012 року відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків з громадськістю та інформаційної сфери, з питань освіти, культури, сім’ї, молоді і спорту під головуванням Миколи Скалія.
  Було розглянуто питання, що вносяться на розгляд чергової 18-ої сесії районної ради шостого скликання, а також передачі недіючого літнього кінотеатру "Юність",  дотримання законодавства з питань захисту суспільної моралі регіональними електронними та засобами масової інформації, інше.

  Про результати державного фінансового аудиту виконання зведеного бюджету Пирятинського району Полтавської області за 2009-2011 роки доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила  Безушко.

  Зі станом залучення інвестицій у розвиток Пирятинського району ознайомила депутатів     начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ірина Солдатова.

  Про підсумки виконання районних програм доповіли начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тамара Білоброва тавиконуюча обов’язки начальника відділу освіти Тамара Коваленко.

  Проект районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки представив на обговорення начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Олександр Богатинський.

  З усіх питань, які розглядалися постійними комісіями, прийнято відповідні рекомендації. 
    

  В роботі спільного засідання комісій взяли участь голова районної ради Олексій Нечипоренко та його заступник Василь Митропан.

   

                                                                                  Пирятинська районна рада

TyTa