bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 28-11-2012
 • Пирятинська міська рада – серед переможців обласного конкурсу

 • 27 листопада відбулося засідання ради обласного конкурсу розвитку територіальних громад Полтавської області.

  У цьому році на конкурс розвитку територіальних громад Полтавської області, який проводиться втретє, надійшло 52 проекти з 19 районів, з них 40 відповідають вимогам Положення про конкурс та рекомендовані експертами до розгляду радою конкурсу.

  На засіданні відбулася презентація та обговорення 27 проектів сільських рад, 6 проектів селищних рад та міських рад міст районного значення, 7 проектів районних рад.

  Особливу увагу члени ради конкурсу звернули на соціальну значимість проектів, їхній бюджет, фінансову участь партнерів у реалізації завдань проектів, наявність проектно-кошторисної документації, відповідність назви проекту змісту робіт.

  Голова обласної ради відзначив активну участь у конкурсі місцевих рад Козельщинського, Новосанжарського, Пирятинського та Чорнухинського районів.

  Серед переможців і проект Пирятинської міської ради
  „Увага до дитини сьогодні – майбутнє країни завтра“. В результаті його впровадження вдасться створити комфортні умови для занять та відпочинку дітей. Це буде початком системної роботи по реконструкції закладу. Потреба у заміні вікон, які на даний час знаходяться в поганому та незадовільному стані, дасть змогу зменшити витрати теплової енергії та покращить тепловий режим у закладі. Пирятинська міська рада за власні кошти та з залученням інших фондів і програм і надалі буде проводити роботи по створенню належних умов для повноцінного функціонування дошкільного навчального закладу „Берізка“.

           (Фото взяте з офіційного сайту Полтавської обласної ради)

   
   
  Пирятинська міська рада
   
TyTa