bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 14-09-2012
 • Голова Пирятинської районної ради взяв участь у роботі з’їзду та семінару Української Асоціації районних та обласних рад • 11 вересня у селищі Чорноморське Комінтернівського району Одеської області проходив з’їзд Української Асоціації районних та обласних рад, присвячений 20-й річниці утворення Асоціації, в якому взяли участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, провідні експерти та науковці. 12 – 14 вересня відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування. У заходах взяв участь голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко.

  Українська асоціація районних та обласних рад – всеукраїнське добровільне об’єднання органів місцевого самоврядування. Відповідно до Статуту метою діяльності Асоціації є покращення якості життя територіальних громад. На сьогодні Асоціація об`єднує всі обласні ради України, Верховну Раду Автономної Республіки Крим, а також 80% районних рад.

  На з’їзді, який вів Президент Української Асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, було підбито підсумки роботи Асоціації та визначено основні напрямки її діяльності на майбутній період, затверджено звіти Правління, Ревізійної комісії, рішення Правління, внесено зміни та доповнення до Статуту Асоціації, вирішено кадрові питання. Обговорено законодавчі ініціативи з удосконалення функціонування місцевого самоврядування, розглянуто питання щодо здійснення децентралізації та реформування місцевого самоврядування в контексті конституційної реформи, покращення фінансового забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування в процесі їхньої діяльності, стратегічного планування територіального розвитку та інше.

  У ході з’їзду учасники обмінялися досвідом роботи у вирішенні питань місцевого значення та ухвалили резолюцію.

  На семінарі для представників органів місцевого самоврядування розглянуто проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Метою Концепції є визначення напрямів, механізмів та строків формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади, спроможної максимально забезпечити передовсім, надання якісних та доступних публічних послуг, становлення інститутів демократії, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території.

  Пирятинська районна рада

TyTa