bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 01-06-2012
 • Спільне засідання постійних комісій районної ради

 •  
  1 червня 2012 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та управління майном, з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків з громадськістю та інформаційної сфери 

  В роботі комісій взяв участь в.о. голови районної ради Василь Митропан, голова районної державної адміністрації Микола Купріян, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Лелюх та заступник начальника РВ УМВС України в Полтавській області, начальник міліції громадської безпеки Сергій Коваленко. 

  Депутатами були погоджені питання порядку денного чергової 14-ї сесії районної ради шостого скликання:
  1. Про виконання районного бюджету за 1-й квартал 2012 року.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік. 

  3. Про хід виконання Програми розвитку малого підприємництва у Пирятинському районі на 2010-2012 роки.
  4. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків Пирятинського району та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2012-2015 роки. 

  5. Про призначення директора комунального підприємства "Пирятинський районний краєзнавчий музей".
  6. Про надання дозволу відділу культури і туризму Пирятинської районної державної адміністрації на передачу в оренду майнового комплексу кінотеатру "Родина". 

  7. Про надання дозволу відділу культури і туризму Пирятинської районної державної адміністрації на демонтаж димової труби колишньої котельні районного Будинку культури.
  8. Про створення Центру первинної медичної допомоги. 

  Крім того, розглянуто питання ремонту системи опалення школи естетичного виховання, придбання котлів для опалення шкіл району та встановлення систем відеоспостереження в місцях масового перебування громадян.
  По всіх питаннях прийняті відповідні рекомендації. 


  Пирятинська районна рада

TyTa