bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 04-04-2012
 • У Пирятині відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради • 4 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків з громадськістю та інформаційної сфери та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та управління майном. 

  В роботі комісій взяли участь голова районної ради Олексій Нечипоренко, заступник голови районної ради Василь Митропан та голова районної державної адміністрації Микола Купріян. 

  Про стан боротьби зі злочинністю, корупцією, охорони громадського порядку на території Пирятинського району інформував начальник районного відділу УМВС України в Полтавській області Віктор Іванько. 

  Про зміни до показників районного бюджету на 2012 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації. начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко. 

  З проектом районної Комплексної програми забезпечення безпеки дорожнього руху у Пирятинському районі на 2012-2014 роки ознайомив депутатів заступник голови райдержадмінстрації Юрій Митропан. 

  Про доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2012 рік проінформувала начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ірина Солдатова. 

  По всіх питаннях, внесених на розгляд постійних комісій, прийняті відповідні рекомендації.


  Пирятинська районна рада

TyTa