bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 23-02-2012
 • Звіт міського голови Рябоконя Олексія Петровича про свою роботу в 2011 році

 • Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Пирятинської міської ради шостого скликання та на виконання розпорядження міського голови від 17.01.12 р. за №3 з метою довести до жителів міста звіт міського голови, форми і методи роботи міської ради, її виконавчих органів, обговорити найважливіші питання життєдіяльності територіальної громади, отримати від жителів поради, пропозиції, зауваження задля налагодження більш тісної співпраці міської ради з членами міської громади та створення прозорості дій влади 03 лютого проведено громадське слухання з повісткою денною: 

  «Звіт міського голови Рябоконя Олексія Петровича про свою роботу в 2011 році»
  До участі в громадському слуханні запрошувались керівники району, депутати районної та міських рад, члени виконкому міської ради, голови квартальних комітетів, керівники комунальних підприємств, завідувачі дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста, представники міських організацій політичних партій і громадських об’єднань, місцевих засобів масової інформації, суб’єкти підприємницької діяльності, члени трудових колективів підприємств, установ, організацій та жителі міста. 

  В обговоренні доповіді міського голови активну участь узяли: В.М. Бугайов - голова громадської організації «Пирятинінвест», В.В. Грицюта - голова квартального комітету, В.І. Скочко, М.Я. Дубров - керівники комунальних підприємств «Каштан» та «Пирятинський міський водоканал», Дяченко В.І. – директор станції юних техніків, О.М. Зігора, О.В. Целуйко - приватні підприємці, В.С. Димова - член районної ради ветеранів, Л. А. Лиско, О.В. Грицай, А.І. Трачук, Т.І. Колісник, В.В. Стригунівський - представники громадськості міста. 

  За свідченням виступаючих у місті за рік виконані значні обсяги робіт з благоустрою, відновлення вуличного освітлення, покращення автобусного пасажироперевезення, ремонту житлово-комунального фонду, дитсадків та доріг, впорядкування режиму роботи торговельно-обслуговуючих закладів, тощо, що в значній мірі відповідає передвиборчій програмі міського голови. Разом з тим, і це відмічено у «Звіті…», через брак необхідних коштів, залишається невирішеною ще низка проблем у життєдіяльності міста та його громади. Їх вирішення залишаються поряд з іншими нагальними питаннями у планах роботи міського голови та виконавчого апарату міської ради на 2012 рік.

TyTa