bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 01-12-2011
 • Участь у Міжнародній зустрічі громадських активістів • 26-27 листопада голова ГО «Жіночі ініціативи» Ірина Таран була запрошена на Міжнародну зустріч громадських активістів «Україна - Російська Федерація: розширення співпраці для розвитку громадянського суспільства», що проходила у м. Харків. Метою зустрічі було налагодження партнерських контактів між організаціями України та Росії та розширення спектру спільної діяльності. 

  В більшості, обговорювалися плани щодо реалізації молодіжних програм, націлених на розвиток підростаючого покоління та виховання соціально активних членів суспільства. 

  В рамках зустрічі ГО «Жіночі ініціативи», спільно з організацією ІREX (м.Москва, Росія) та організаціями з України (Центр «РОДІС» -м.Комсомольськ та «Відкрите серце» - м.Вінниця) розробили проект «Партнерство молоді та дорослих для вирішення соціально значущих проблем громад. 

  Діяльністю ГО «Жіночі ініціативи» також зацікавились представники з Росії та України. Під час зустрічі обговорювались шляхи реалізації спільних проектів. 

  Даний захід був організований та проведений Товариством Лева (Львів, Україна), СММГО «Педагогічний клуб «Радуга» (Самара, Росія) та Фонд Освіти для Демократії (Варшава, Польща). 


  Пирятинська районна рада

TyTa