bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 22-09-2011
 • Відбулася восьма сесія Пирятинської районної ради

 •  

  21 вересня відбулася чергова восьма сесія Пирятинської районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Олексія Нечипоренка. 


  У її роботі взяли участь сільські голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, працівники закладів культури району. 

  Депутати заслухали та обговорили інформацію про хід виконання Програм розвитку культури на 2008-2012 роки та розвитку туризму на 2008-2012 роки. 

  Крім того, розглянуто питання про виконання районного бюджету за 8 місяців 2011 року та про внесення змін до районного бюджету 2011 року. 

  Затверджено районну Програму "Сприяння розвитку інвестиційної діяльності у Пирятинському районі на 2011-2015 роки". Внесено зміни до районної Програми кадрового забезпечення у соціально-гуманітарній сфері району на 2010-2012 роки та наступні роки і до Регламенту Пирятинської районної ради шостого скликання. 

  На сесії розглянуто питання про ліквідацію районної дирекції кіновідеомережі, про участь Пирятинської районної ради в конкурсі проектів та програм розвитку територіальних громад Полтавської області, про затвердження Положення про порядок списання майна, яке знаходиться на балансі установ, організацій і підприємств, що є об’єктами спільної власності територіальних громад Пирятинського району, про затвердження Положення про передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад Пирятинського району, Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад. Звільнено з посади директора Пирятинської школи естетичного виховання Бориса Джуру та призначено на дану посаду Володимира Луценка, затверджено розпорядження голови районної ради і вирішено ряд майнових питань. 

  По всіх розглянутих на сесії питаннях прийняті відповідні рішення.


  Пирятинська районна рада

TyTa