bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 22-08-2011
 • Перебування польської делегації в Пирятинському районі

 • В рамках реалізації укладеної Угоди «Про встановлення партнерських зв’язків між Пирятинським районом та Лєжайським повітом Польщі», з 18 по 21 серпня в Пирятинському районі перебувала делегація з Лєжайського повіту Польщі. До складу офіційної делегації ввійшли заступник старости Лєжайського повіту Луціан Ченчек, начальник організаційно-юридичного відділу Агнешка Вічарська, начальник відділу освіти, охорони здоров’я і спорту Іренеуш Стефанські, начальник відділу розвитку, культури і міжнародної співпраці Катаржина Цвікла та депутат ради Лєжайського повіту Марек Когут. Культурну делегацію повіту представляв народний вокальний ансамбль та капела «Золотий поток», керівник Анжей Хойнацкі. 

  В перший же день перебування, 18 серпня, польські гості стали учасниками п’ятого фестивалю народної творчості «Кручанські забави», що проходив у селі Велика Круча. 


  Відкрили фестиваль голова Пирятинської районної державної адміністрації Микола Купріян, голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко та Великокручанський сільський голова Світлана Харченко. 


  У програмі свята звучали народні пісні, танці та мелодії у виконанні колективів та окремих виконавців Пирятинського та сусідніх районів. З міста Жашків музичні вітання дарували учасники зразкового дитячого ансамблю гармоністів під керівництвом Заслуженого працівника культури Івана Сухого. Наприкінці фестивалю виступили довгоочікувані гості – народний вокальний ансамбль та капела «Золотий поток» з Польщі. На початку їхнього виступу присутніх привітав керівник делегації Луціан Ченчек.
  По закінченні свята всім учасникам подарували символічні відзнаки – підкови від господаря садиби Миколи Василенка.
  19 серпня польська делегація побувала на Національному Сорочинському ярмарку. 


  Ансамбль «Золотий поток» та чоловіче вокальне тріо «Володар» Пирятинського районного Будинку культури презентували своє мистецтво на концертному майданчику «Млин» і на садибі Хіврі. Їх виступи сприймалися емоційно і викликали схвальні відгуки у гостей ярмарку. 


  Пізніше члени делегації мали час ознайомитися з експозиціями та культурною програмою Сорочинського ярмарку, побували з екскурсією у Мгарському монастирі. 


  20 серпня для гостей була організована поїздка до села Березова Рудка, де цікавою була екскурсія до Березоворудського народного краєзнавчого музею, експериментальної дослідної ділянки. Тішили око вироби народних умільців з вишивки, цікаво пройшов майстер-клас народної умілиці з писанкарства Галини Педяш, а на завершення всі гості смакували Березоворудськими лікувальними чаями. 

  Цього ж дня в малій залі районної ради відбулася зустріч офіційної делегації Лєжайського повіту з керівниками районної ради, райдержадміністрації, міської ради, керівників підприємств, організацій і установ Пирятинського району. У роботі засідання взяла участь радник посла Польщі в Україні Анна Кузьма. 

  Голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко та голова Пирятинської райдержадміністрації Микола Купріян ознайомили польських партнерів із станом соціально-економічного розвитку Пирятинщини. Керівники польської делегації відзначили динамічний поступ польсько-української співпраці у галузі культури та освіти. В ході зустрічі пирятинці цікавилися досвідом Польщі в сферах комунального господарства, діяльності первинних органів місцевого самоврядування. Проведено обмін досвідом в сферах туризму, спорту, охорони здоров’я. Підсумком офіційної зустрічі стало спільне рішення про подальшу співпрацю та партнерські стосунки між Пирятинським районом та Лєжайським повітом Польщі. 


  О 18.30. на майдані Незалежності розпочалось головне дійство – четвертий фестиваль української та польської культур «Пирятин-FEST». Колективи та окремі виконавці Пирятинського і сусідніх районів, народний вокальний ансамбль та капела «Золотий поток», представники офіційних делегацій Пирятинського району, міста Пирятин та Лєжайського повіту Польщі за традицією, яка склалася на фестивалі, вшанували пам’ять загиблих воїнів у Великій Вітчизняній війні покладанням квітів до Меморіалу слави. Далі святкова колона учасників фестивалю направилась до районного Будинку культури. 

  Голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко урочисто відкрив четвертий фестиваль української та польської культур «Пирятин-FEST». Привітали учасників фестивалю та всіх присутніх радник посла Польщі в Україні Анна Кузьма, голова Пирятинської райдержадміністрації Микола Купріян, заступник старости Лєжайського повіту Луціан Ченчек та Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь. 


  Один за одним радували глядачів своєю майстерністю народний самодіяльний фольклорний колектив «Горлиця» Давидівського СБК, гості з Лохвиччини – народний самодіяльний вокальний ансамбль «Пісенне джерело» та вокальний квартет «Гармонія», сусіди з Прилук – жіночий вокальний ансамбль «Горлиця», народний самодіяльний фольклорний колектив «Веселий Вулик» з міста Червонозаводське, хореографічні колективи «Стиль» і «Стенет» з Пирятина та «Роксолана» з міста Гребінка, дитячі вокальні колективи «Зорепад» та «Перлина» Пирятинської школи естетичного виховання, сімейний ансамбль «Оскар», чоловіче вокальне тріо «Володар», солісти Євгенія Роженцева та Ольга Семенова. Тепло глядачі сприйняли виступ гостей з Польщі – народний вокальний ансамбль і капелу «Золотий поток».
  У фойє районного Будинку культури працювала святкова виставка народних умільців Пирятинщини. 

  По завершенню фестивалю всі виконавці та колективи отримали Свідоцтва учасників четвертого фестивалю української та польської культур «Пирятин-FEST». Логічним завершенням дійства став святковий феєрверк. 


  21 серпня гості побували на захоплюючій екскурсії в столиці нашої держави – місті Київ. Здійснили оглядову екскурсію по видатних місцях, ознайомилися з історією міста, побували в костьолі Святого Миколая, у Володимирському соборі та на Володимирській гірці, біля Золотих воріт. 

  Цей візит польських партнерів став ще одним кроком до глибшого вивчення двостороннього досвіду роботи і приблизив перспективи розроблення спільних програм, реалізація яких дасть можливість покращити рівень життя наших громад.


  Пирятинська районна рада

TyTa