bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 07-05-2011
 • Ділимося досвідом впровадження відновних практик

 • В рамках проекту поширення досвіду впровадження відновних практик в навчальні заклади України, що реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у Пирятині 6 і 7 травня проходила Міжнародна українсько-польська конференція. Її учасники обмінювалися досвідом та обговорювали перспективи розвитку служб порозуміння. 

  Відновні практики на теренах Пирятинщини впроваджуються з 2008 року. За цей період набуто значний досвід. Підготовлено кілька десятків медіаторів, тренерів, координаторів. У багатьох школах і Березоворудському технікумі створено служби порозуміння. Позитивний досвід їх діяльності відчули і учні, і їхні батьки, і педагогічні колективи. У дієвість відновних практик повірили навіть скептики.
  Досвідом пирятинців зацікавилися у багатьох регіонах України. Представники семи областей та Автономної республіки Крим стали учасниками проекту. 


  Минулого року почалася співпраця навчальних закладів Пирятинщини та Лєжайського повіту Польщі. Двоє із трьох польських партнерів зацікавилися відновними практиками і створили шкільні служби порозуміння. Для участі у конференції із Лєжайська прибула делегація освітян під керівництвом начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури і спорту Іренеуша Стефанські. 

  Конференція тривала два дні. Першого дня (6 травня) відбулося пленарне засідання. Голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко, заступник голови Пирятинської райдержадміністрації Андрій Малишкін та міський голова Олексій Рябоконь привітали учасників проекту і висловили надію, що позитивний досвід пирятинщини по впровадженню даної методики буде корисним і для інших регіонів України. 

  Авторка проекту – голова громадської організації «Жіночі ініціативи» Ірина Таран та його партнери – фахівці Українського Центру Порозуміння і громадської організації «Ініціативи» з міста Жмеринка ознайомили з різними аспектами впровадження відновних практик та забезпечення сталого функціонування трирівневої моделі попередження правопорушень серед дітей і молоді. Учасники проекту знайомили з першими результатами використання відновних практик у навчальних закладах України. 

  Окремі питання, зокрема співпраця громадських об’єднань з органами влади та правоохоронними органами в напрямку впровадження відновних практик та запобігання підліткової злочинності, а також інформаційне забезпечення цього процесу обговорювалися на засіданнях секцій. 

  Другого дня (7 травня) відбулася практична частина конференції. У районному Будинку культури пройшов фестиваль шкільних служб порозуміння Пирятинського та інших районів Полтавської області. У живому спілкуванні з учнями-медіаторами, шкільними психологами, координаторами шкільних служб порозуміння зміцнювалося бажання учасників конференції поширювати досвід впровадження відновних практик у тих регіонах, звідки вони приїхали. 

  Проект завершено, але впровадження відновних практик триває, поширюється по Україні і зміцнюється співпраця учасників цього процесу.


  Пирятинська районна рада

TyTa