bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 21-04-2011
 • Відбулася шоста сесія Пирятинської районної ради шостого скликання

 • 20 квітня 2011 року відбулася шоста сесія Пирятинської районної ради шостого скликання. На пленарному засіданні, яке вів голова районної ради Олексій Нечипоренко, були присутні заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, причетних до розгляду питань порядку денного, сільські голів, представники засобів масової інформації.   На сесії було прийнято рішення: 

  1. Затвердити Програму розвитку малого підприємництва у Пирятинському районі на 2011-2012 роки з виділенням у 2011 році 30,0 тис. грн. на її реалізацію. 

  2. Затвердити заходи районного значення із позашкільної роботи з дітьми в 2011 році. 

  3. Затвердити районну Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Пирятинського району на 2011-2014 роки. 

  4. Продовжити термін дії Програми стабілізації та розвитку тваринництва у Пирятинському районі на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням 27-ої сесії районної ради четвертого скликання від 10 січня 2006 року до кінця 2012 року. Рекомендувати районній державній адміністрації та сільським радам при визначенні орендаря на землі державної власності та землі запасу надавати пріоритет тим сільськогосподарським підприємствам, які гарантують розвиток галузі тваринництва на даній території. 

  Було внесено зміни до показників районного бюджету на 2011 рік.   З метою надання якісних послуг населенню прийнято рішення про передачу в оренду нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Пирятин, вул. Жовтнева, 21-а.


  Пирятинська районна рада

TyTa