bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 06-04-2011
 • Засідання комісії районної ради

 • 5 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування, яке провів голова комісії Віталій Бабак. 

  У роботі зібрання взяли участь голова районної ради Олексій Нечипоренко, заступник голови районної ради Василь Митропан, голова районної державної адміністрації Микола Купріян, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко, керівники профільних організацій та установ. 

  Основна дискусія за участі депутатів районної ради Ігоря Криворота, Олександра Лашка, Івана Щегельського та Андрія Сімонова розгорнулася навколо інформації щодо виконання Програми стабілізації та розвитку тваринництва в Пирятинському районі на 2006-2010 роки. 

  Зокрема, констатовано, що найбільшою проблемою у галузі тваринництва району є зменшення чисельності громадського поголів’я великої рогатої худоби та свиней в сільськогосподарських підприємствах. 

  На даний час потенційні можливості збільшення виробництва молока в господарствах населення майже вичерпані, а сільськогосподарські підприємства практично не займаються молочним скотарством.
  Відтак, у підсумку обговорення, комісія вирішила рекомендувати районній державній адміністрації при визначенні орендаря земель державної власності та земель запасу надавати пріоритет тим сільськогосподарським підприємствам, які в перспективі будуть розвивати тваринницьку галузь на даній території. Дію даної Програми рекомендовано продовжити на 2 роки. 

  Члени комісії узгодили проекти сесійних рішень щодо внесення доповнень до Положення про порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, погодження проектів землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності в межах та за межами населених пунктів Великокручанської сільської ради Пирятинського району та інші. 

  Також було визначено шляхи використання коштів, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до районного бюджету.

  Пирятинська районна рада

TyTa