bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 11-03-2011
 • 11 березня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

 • Проводив засідання Координаційної ради голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко. 

  В ході роботи начальник Пирятинського відділення Лубенської ОДПІ Ірина Коломієць ознайомила присутніх з новим Податковим Кодексом України, звернула увагу на відмінності, що стосуються безпосередньо міської та сільських рад, дала практичні поради щодо розширення бази оподаткування. Завідувач сектором оподаткування фізичних осіб Оксана Данильченко детально розповіла про зміни у системі оподаткування. 

  Про найбільш поширені порушення Бюджетного Кодексу України, який віднедавна прийнятий у новій редакції, інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко. Вона наголосила, що органи місцевого самоврядування повинні неухильно дотримуватися вимог цього документу. 

  Прокурор району Іван Богомол виявив ініціативу зустрітися з членами Координаційної ради. Він поставив вимогу найближчим часом розробити Програми з профілактики правопорушень і затвердити їх рішенням сесії. Крім того прокуратура вимагає від сільських рад щомісяця надавати довідки про скоєні злочини, аби не допустити приховування інформації про реальний стан речей. 

  Начальник контрольно-ревізійного відділу Тетяна Кіріченко інформувала про результати ревізії фінансово-господарської діяльності Березоворудської сільської ради. Звернула увагу на порушення, що призвели до матеріальних втрат. Наголосила на необхідності неухильно дотримуватися фінансової дисципліни відповідно до чинного Законодавства та нормативних документів. 

  Координаційна рада рекомендувала Березоворудський сільській раді вжити заходи по усуненню виявлених недоліків. Матеріали ревізії розглянути на засіданні виконкому сільської ради. Розглянути питання про притягнення до дисциплінарної чи матеріальної відповідальності винних посадових осіб. Міській та сільським радам рекомендовано провести інвентаризацію Договорів оренди землі на предмет їх реєстрації у відповідності до вимог Закону України про оренду землі. Розробити методику розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад. Далі члени Координаційної ради розглянули питання про створення та функціонування комунальних підприємств. Досвідом роботи ділилися начальник госпрозрахункової дільниці сількомунгоспу села Нові Мартиновичі Олександр Остапко та директор комунального підприємства села Вікторія Сергій Стець. Координаційна рада рекомендувала сільським радам вивчити питання щодо перспектив створення комунальних підприємств на підвідомчих територіях. 

  Начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ірина Солдатова інформувала про порядок затвердження тарифів на комунальні послуги. Крім того члени Координаційної ради розглянули питання про дотримання вимог Закону України про відходи в частині утворення та зберігання твердих побутових відходів та про діяльність адмінкомісій при виконкомах органів місцевого самоврядування. 

  Досвідом роботи адмінкомісій при виконкомі міської ради ознайомив заступник міського голови з питань діяльності виконкому Ігор Шикеринець. Координаційна рада рекомендувала сільським радам активізувати роботу адмінкомісій при виконкомах сільських рад.


  Пирятинська районна рада

TyTa