bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 10-03-2011
 • 197 річниця з Дня народження Т.Г.Шевченка

 • Щороку з приходом березня ми відзначаємо Шевченківські дні. В історії культури кожного народу є митці, імена яких, як найдорожча національна святиня й гордість, овіяні особливою любов’ю і славою. 

  Таким митцем по праву є Тарас Шевченко – геніальний поет і художник, основоположник української літератури, полум’яний революційний демократ і мислитель, який із найбільшою повнотою відобразив у своїй творчості прагнення, надії і думки народу. 

  9 березня у Пирятині до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку лягають квіти і у буденний простір навколо нього потужно вриваються звуки національного Гімну. Незалежна Україна, про яку всім серцем і всіма помислами своїми мріяв поет, вітає великого сина – пророка, мученика і бунтаря. 

  Пирятинці пишаються тим, що життя і творчість Тараса Шевченка тісно пов’язані з нашим краєм. Поет п’ять разів бував на Пирятинщині, відвідував друзів і однодумців. Без перебільшення можна сказати, що пирятинське коло друзів Шевченка стало його родиною, яка завжди підтримувала поета і морально, і матеріально. 

  Від органів влади на мітингу, присвяченому 197-й річниці від дня народження Шевченка, виступили голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко, голова Пирятинської райдержадміністрації Микола Купріян, міський голова Олексій Рябоконь. 

  Олексій Нечипоренко у своєму виступі сказав, що Тарас Григорович Шевченко став натхненником національних ідей, проповідником добра, волі, щастя і правди. Саме завдяки його вічному слову, що лунало сильно і впевнено, наш народ усвідомив себе, як національну єдність.
  Впливи Шевченка на різні сторони духовно-національного життя нації відчуваються до сьогодні.
  Шевченка ми розуміємо настільки, наскільки розуміємо себе – свій час і Україну в ньому. Поет росте і розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка... 
   


  Учениці Пирятинського ліцею Катерина Педяш та Інна Сердюк декламували уривки із поем Тараса Григоровича. Урочистий мітинг завершився виступом народного самодіяльного хорового колективу клубу «Ветеран». У виконанні його учасників прозвучала невмируща шевченківська пісня «Реве та стогне Дніпр широкий».


  Пирятинська районна рада

TyTa