bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 24-02-2011
 • Проект ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» у Пирятинському районі

 • 23 лютого на IV Форумі місцевого розвитку Пирятинського району підведено підсумки впровадження в районі спільного проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». 

  В роботі Форуму взяли участь голова Пирятинської районної державної адміністрації Микола Купріян, координатор обласного ресурсного центру проекту Віталіна Старчик, голови комісій районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, міський і сільські голови, керівники громадських і підрядних організацій, підприємств та установ району. 

  Розпочинаючи роботу Форуму голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко, який вів засідання, сказав що 5 вересня 2007 року, коли Європейська комісія та Програма розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» оголошували наміри про реалізацію проекту, Пирятинський район один з перших в Україні зацікавився і підтримав цю ініціативу, подавши заявку на участь у проекті. Адже вирішення проблем охорони здоров’я, навколишнього середовища, енергозбереження, комунального водопостачання та комунального транспорту, були і залишаються на сьогодні особливо актуальними для громад нашого району.
  Тому, для ефективнішої реалізації та пошуку нових Програм було створено Форум місцевого розвитку Пирятинського району та ресурсний центр для громад Пирятинського району. 

  Хочу також відзначити роботу і розуміння керівництва та депутатів п’ятого скликання Пирятинської районної ради, коли не зважаючи на проблеми із фінансуванням місцевого бюджету і мінімальним обсягом вільних лишків, було виділено всі необхідні кошти для співфінансування всіх п’яти Програм на стартовому етапі.
  Сьогодні можна сказати, що успішно реалізувавши проекти по «Місцевому розвитку, орієнтованому на громаду», ми вирішили частину актуальних проблем громад. І я думаю, що наше завдання сьогодні не тільки підвести підсумки, а й долучити в подальшому до цієї корисної справи новообраних керівників громад. А відповідним структурам органів самоврядування, виконавчої влади, керівникам організацій та установ і надалі всіляко сприяти реалізації таких проектів. 

  Засідання Форуму відбулося із наступним порядком денним: 

  1.Про підсумки роботи Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Пирятинському районі.
  2. Вручення громадам-учасницям сертифікатів по закінченню мікропроектів.
  3. Тренінг на тему «Передача відбудованих об`єктів на баланс та подальше забезпечення їх життєдіяльності» 
   


  У своїх виступах представники громад-учасниць позитивно оцінили результати співпраці з проектом та виразили подяку усім, хто був причетний до його впровадження.
  Роботу по реалізації мікропроектів у п’яти сільських громадах визнано успішною, адже за період їх впровадження вдалося вирішити ряд проблемних питань сільських населених пунктів на загальну суму 970,8 тис. гривень з них: 

  кошти проекту
  461,6 тис.грн.
  обласний бюджет
  228,2 тис.грн.
  районний бюджет
  216,7 тис.грн.
  сільські бюджети
  12,0 тис.грн.
  громадські організації
   52,3 тис.грн.

   


  Усього впроваджено 6 мікропроектів: ремонт сільського клубу на базі енергозберігаючих технологій у с. Велика Круча, ремонт ФАПу у с. Каплинці, ремонт свердловини для видобутку питної води у с. Малютинці, покращення системи водопостачання та придбання шкільного автобусу для Сасинівської громади, облаштування вуличного освітлення на базі енергозберігаючих технологій у с. Нові Мартиновичі. До речі, цей мікропроект визнано найбільш інноваційним. В ході реалізації проектів громади отримали корисний досвід, активізувалися та утвердилися в тому, що проблеми можна і потрібно вирішувати спільно. 

  Така думка, після доповіді начальника управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ірини Солдатової, червоною ниткою пройшла у виступах міського, сільських голів та керівників громадських організацій, які очолювали роботу з реалізації мікропроектів. Хоча всі визнавали, що на початковому етапі переконувати людей було важко. 
   


  Координатор обласного ресурсного центру проекту Віталіна Старчик офіційно вручила громадам-учасницям сертифікати по закінченню мікро проектів та провела тренінг на тему «Передача відбудованих об`єктів на баланс та подальше забезпечення їх життєдіяльності». Також вона зазначила що спрацював кожен по різному, але головне на сьогодні те що всі об’єкти здані в експлуатацію і успішно працюють а люди від того отримують вигоду. Проблеми звичайно виникають і зараз із експлуатацією, технічним обслуговуванням але громади підходять індивідуально і вирішують ці питання самостійно. Дякуючи співпраці із районною радою, районною державною адміністрацією кожна громада завчасно отримала співфінансування і люди зрозуміли що на одинці із своїми проблемами їх ніхто не залишить. 

  Підсумовуючи роботу Форуму голова районної державної адміністрації Микола Купріян націлив сільські громади на активізацію роботи з пошуку нових проектів міжнародних благодійних організацій.
  За результатами засідання було прийнято Резолюцію.

  Резолюція IV Форуму Місцевого Розвитку Пирятинського району 

  1. Інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури Солдатової І.В. «Про стан впровадження в Пирятинському районі проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» взяти до відома. 

  2. Роботу по реалізації мікропроектних пропозицій об’єднань громадян району визнати задовільною. 

  3. З метою забезпечення сталої діяльності громад рекомендувати головам громадських організацій та сільських рад в подальшому проводити моніторинг інформаційних ресурсів щодо участі у проектах міжнародних благодійних фондів. 

  4. Рекомендувати головам громадських організацій пілотних громад надати ресурсному центру матеріали з документування досвіду впровадження проекту. 

  5. Начальнику управління економіки райдержадміністрації (Солдатова І.В.) зібрати пропозиції щодо проблемних питань сільських територіальних громад, які передбачається вирішити шляхом співпраці з міжнародними благодійними фондами. 

  6. Визначити координатором роботи по залученню коштів міжнародних благодійних фондів в розвиток територіальних громад району начальника управління економіки та розвитку інфраструктури Солдатову І.В. 

  7. Керівнику ресурсного центру з провадження проектів громад району розмістити дану резолюцію та матеріали, щодо реалізації проекту на WEB-сайті Пирятинської районної ради. 

  8. Контроль за виконанням даної резолюції покласти на Форум місцевого розвитку Пирятинського району.


  Голова районної ради, голова Форуму
  місцевого розвитку Пирятинського району О.О. Нечипоренко

  Голова районної державної адміністрації,
  співголова Форуму місцевого
  розвитку Пирятинського району М.М. Купріян  Пирятинська районна рада

TyTa