bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 10-02-2011
 • У Пирятині відбулося урочисте відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а також паталогоанатомічного відділення

 • 9 лютого на захід зібралися представники районної та обласної влади, голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко, голова районної ради Олексій Нечипоренко, голова райдержадміністрації Микола Купріян, міський голова Олексій Рябоконь, представники Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації, депутати обласної ради від Пирятинського району Григорій Вернигора, Віктор Гаркуша , Іван Близнюк, медичні працівники, громадськість району. 

  На урочистому зібранні представники влади привітали всіх з визначною подією у Пирятинському районі та подякували тим, хто брав участь у реалізації даного проекту. 

  Голова Пирятинської районної ради сказав:
  - Дозвольте від імені громади району подякувати керівництву області, управлінню охорони здоров’я за досить вагому фінансову допомогу Пирятинській центральній районній лікарні. Тільки на придбання медичного обладнання для реанімаційного відділення було використано 967981 гривень з державного бюджету.
  За рахунок коштів стабілізаційного фонду завершено будівництво патологоанатомічного відділенню кошторисною вартістю 2 млн. 300 тис. гривень.
  Таких коштів район звичайно не мав, але залучивши внутрішньо галузеві резерви та кошти від перевиконання районного бюджету на зміцнення матеріальної бази центральної районної лікарні із районного бюджету було виділено 505,5 тис. гривень.
  Я думаю, що і в подальшій нашій співпраці із районною державною адміністрацією, центральної районної лікарні ми забезпечимо належне медичне обслуговування жителів нашого району. 

  - Всіх вітаю з сьогоднішнім днем – сказав голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовиченко. – Я думаю, це певний крок у розвитку медицини району, будемо й далі його продовжувати. Тільки можливості які будуть, будемо направляти, в тому числі, і на Пирятинську районну лікарню. Хай всім щастить, хай працюється краще і безумовно будуть надаватися більш якісні медичні послуги.
  У минулому році було прийнято рішення про створення реанімаційного відділення у Пирятинській районній лікарні і вже сьогодні його урочисто відкрили. Хоча такий проект не з дешевих. 

  - На це фактично були задіяні кошти галузі охорони здоров’я близько трьох сот тисяч, але це те, що зроблено по будівельній частині. Обласним управлінням охорони здоров’я виділено на обладнання близько мільйона гривень – зазначив головний лікар Пирятинської центральної районної лікарні Олександр Гаркавенко.
  Відділення розраховане на шість ліжок. Є два реанімаційні зали, які повністю забезпечені сучасною діагностичною та лікувальною технікою. Також є палата для VIP-персон.
  - Такі палати повинні бути. Є особи, які охороняються державою. Є й інші додаткові приміщення, камери відеоспостереження, щоб можна було координувати роботу медичних працівників і їх підхід до виконання функціональних обов’язків. Рятувати життя будуть три лікарі та сім людей середнього персоналу. Це місцеві медики та залучені з інших місць.
  - По середньому персоналу в нас проблем не було – працюють люди дієві, активні, які показали себе на різних постах медичної служби. З лікарів – два лікарі вже є. Вони достатньої кваліфікації, достатнього рівня підготовки. Один лікар закінчує інтернатуру. 

  Відкриття двох нових відділень в Пирятинській районній лікарні – це подія, яка розпочинає нову сторінку в історії районної медицини. Ставить її на рівень сучасних вимог та дає нові можливості лікарям у боротьбі за здоров’я та життя людини.  Пирятинська районна рада

TyTa