bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 12-01-2011
 • Обговорюємо пенсійну реформу

 • 11 січня 2011 року в Пирятині пройшло громадське обговорення пенсійної реформи. Присутнім у великій залі адмінбудинку чи не вперше розказали правду про пенсійну систему в Україні, про її нинішній незадовільний стан і ще більші проблеми в майбутньому. 

  За інформацією начальника управління Пенсійного фонду України в Пирятинському районі Олексія Купріяна вже сьогодні на 10 працюючих в Україні налічується майже 9 пенсіонерів. За декілька років їх кількість зрівняється. А до 2050 року армія пенсіонерів перевищить число працюючих. Солідарна система пенсійного забезпечення розбалансована і вже сьогодні неможливо оплачувати пенсії без значних дотацій з держбюджету. Не за горами той час, коли ніякі дотації не врятують становище, почнуться затримки з виплатою пенсій і таке інше.
   
  Це загальносвітова тенденція, характерна для держав-учасниць Великої Вітчизняної війни. Європейські країни намагаються врегулювати проблему. Україна йде тим же шляхом. Пенсійна реформа невідворотна. Уряд пропонує 2 шляхи вирішення проблеми. Зменшити розмір спеціальних пенсій та просити громадян працювати довше. 

  Із запропонованими змінами до Конституційного законодавства присутніх детально ознайомила заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Пирятинському районі Валентина Кононко. 

  Висловили свою думку і профспілки. Просили роз’яснень з тих чи інших питань присутні громадяни, службовці, підприємці, керівники і бухгалтери підприємств усіх форм власності. Організатори обговорення пенсійної реформи не обминули питання добровільного недержавного пенсійного страхування, запровадженого в Україні поряд із солідарною системою даного та накопичувальним фондом. 

  Про цей вид пенсійного забезпечення розповіла Людмила Велігодська, яка на сьогодні є одним із провідних спеціалістів у даній галузі на теренах України. Добровільне пенсійне страхування формує фінансову культуру людини, дає їй можливість самостійно забезпечити своє майбутнє, починаючи із сьогоднішнього дня. Для тих, кого зацікавила перспектива спрогнозувати свою старість, Людмила Велігодська повідомила, що в Пирятині діє офіс, де проводяться консультації з питань недержавного пенсійного страхування. 

  Усі пропозиції буде передано у протокольному порядку до Головного управляння Пенсійного фонду України та Кабінету Міністрів України. На виконання Указу Президента про громадські обговорення пенсійної реформи подібні зібрання пройдуть у кожній сільській раді, згідно із затвердженим графіком.

  Пирятинська районна рада

TyTa