bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 07-12-2010
 • День волонтера

 • 7 грудня 2010 року відбулося урочисте зібрання з нагоди Міжнародного дня волонтерського руху. Активістів-волонтерів вітали представники влади та учасники художньої самодіяльності.
  Волонтерському руху у світі вже понад півтора століття. Міжнародний Червоний Хрест – це перша міжнародна організація, створена у 1859 році для надання безкоштовної медичної допомоги. Волонтерський рух поширений і в Пирятинському районі. Волонтерські групи пенсіонерів і тимурівські учнівські загони діють за кількома напрямками: «Пенсіонер пенсіонеру», «Пенсіонер дітям» та «Діти пенсіонерам». 

  Скеровує цю роботу районний волонтерський центр «Пенсіонер» під керівництвом Валентини Димової. 

  Кільком сотням пирятинських волонтерів дякували за щирість, допомогу і милосердя у відношенні до людей похилого віку та інвалідів заступник голови Пирятинської районної ради Василь Митропан, в.о. голови Пирятинської райдержадміністрації Микола Лимар, міський голова Олексій Рябоконь. Особливо відзначили діяльність тимурівських команд, які діють у всіх школах району. Учні відвідують пенсіонерів, виконують посильну роботу. 

  І важко сказати, кому від цього більше користі – пенсіонеру, який позбавляється почуття самотності і безпорадності, чи дитині, яка виховує в собі в собі людяність і повагу до інших. Відзначена діяльність волонтерів, які керують роботою гуртків у центрі дозвілля для людей похилого віку. Створення центру і його багатогранна діяльність – це значне досягнення Пирятинської громади, яка не залишає поза увагою пенсіонерів та людей з особливими потребами. 

   


  Крім святкових побажань, грамот і подарунків волонтери отримали мистецькі вітання від учасників художньої самодіяльності районного Будинку культури. 


  Пирятинська районна рада

TyTa