bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 01-12-2010
 • У Пирятинській районній раді відбулося засідання постійної комісії

 •  1 грудня під головування Сергія Пазюка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків з громадськістю та інформаційної сфери, на якому депутати мали змогу ознайомитися з проектом Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2011 рік.
  Основна увага була приділена розділам Програми: «Розвиток інфраструктурних секторів», «Розвиток системи запобігання виникненню надзвичайних ситуацій» та «Інформаційний простір». 

  Заслухавши інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації І.Солдатової, депутати перейнялися безпекою дорожнього руху на території району та шляхами вирішення проблем зменшення аварійності на дорогах, профілактикою ДТП. Аналізуючи програмні завдання на 2011 рік, обговорили питання сприяння ДАІ в підвищенні ефективності роботи цієї служби. Зокрема, депутати підтримали пропозицію завідуючого сектором взаємодії з правоохоронними органами П. Іванова надати допомогу в придбанні патрульного автомобіля для райвідділу ДАІ. 

  Щодо розвитку системи запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, комісією зазначено, що потенційна небезпека техногенних аварій в районі наростає під впливом збільшення рівня зношеності основних фондів. На території району функціонує 24 потенційно - небезпечних об’єкти, які внесені до державного реєстру ПНО. Найбільш поширеними надзвичайними подіями на території району є пожежі, дорожньо-транспортні пригоди, нещасні випадки з людьми на воді та випадки виявлення застарілих боєприпасів часів минулої війни. 

  Члени постійної комісії районної обговорили порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2001 № 308. 

  Зупинились також на основних проблемних питаннях, а саме: 

  -відсутність системи оперативного доведення до відома населення інформації про виникнення або можливу загрозу виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі через загальнодержавну, територіальні і локальні автоматизовані системи централізованого оповіщення,
  - відсутність в достатній кількості колективних та індивідуальних засобів захисту для окремих категорій населення;
  - відсутність в достатній кількості засобів для дотримання протиепідемічного режиму суб'єктами господарювання, лікувальними закладами і населенням та ін. 

  Як зазначив начальник СДПЧ- 25 С.Сілютін, в районі не організовано належним чином роботу із забезпеченням пожежної безпеки в сільській місцевості, де щороку виникає майже половина кількості усіх пожеж, а гасіння їх значно ускладнюється через затримку з прибуттям до місця пожежі державних пожежно-рятувальних підрозділів. На сьогодні в районі не створено жодного підрозділу місцевої пожежної охорони (за нормативною потребою повинно бути 3). 

  Депутати також приділили увагу напрямкам розвитку інформаційного простору, висвітленню діяльності 
  органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в засобах в місцевих засобах інформації та обговорили шляхи його фінансування.
  Було рекомендовано проект Програми внести на розгляд чергової сесії районної ради. 


  Пирятинська районна рада

TyTa