bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 16-11-2010
 • Партнерство між Пирятинською районною радою та старостатом Лєжайського повіту

 • Цей візит, як один із напрямків співпраці в освітянській галузі між навчальними закладами Пирятинщини та Лєжайського повіту - продовження наших спільних зусиль по сприянню в участі закладів району і повіту у програмі становлення та підтримки партнерських стосунків між навчальними закладами Польщі й України, Міністерства освіти Польщі – зазначив голова Пирятинської районної ради Олексій Рябоконь.

  В процесі візиту були проведені зустрічі між школами-партнерами та презентація кожної з шкіл, обмін досвідом, по деяких школах – визначення основних засад Програми на участь у вказаному конкурсі. Презентація СЗОШ № 4 та Березоворудської школи в школах-партнерах по обміну досвідом з медіації, по можливості її застосування та впровадження в школах-партнерах, визначення можливості інших напрямків співпраці, крім участі у Програмі Міністерства освіти Польщі, налагодження співпраці між учнівськими та педагогічними колективами, контактних осіб, а також тих учасників делегацій, які взяли участь у візиті. 

  Крім того, мною, як головою районної ради, були проведені зустрічі з керівництвом Лєжайського повіту та з бізнесовими колами стосовно налагодження партнерських стосунків і контактів між бізнесовими структурами Пирятинського району і Лєжайського повіту по тих питаннях, які можуть викликати взаємний інтерес, перш за все, в сфері виробничого бізнесу, розвитку овочевої галузі в районі, можлива співпраця нашого консервного заводу спільно з Лєжайською фірмою «Холтіно», впровадження досвіду фермерства овочевої галузі Лєжайського повіту і Підкарпатського воєводства, кооперація в переробній сфері, а саме в овочевій галузі. Контакти з виробниками будівельних матеріалів – піноблоки, дорожній камінь, тротуарна плитка, пошук інших напрямків співпраці. 

  За час перебування в Лєжайську діти відвідали три школи. Розповіли про свій досвід роботи в шкільній службі порозуміння. На власному прикладі продемонстрували процедуру медіації та кола, де мали змогу ближче познайомитись із своїми однолітками. Відвідали уроки в школі де були не просто спостерігачами, а брали активну участь на заняттях. Дітям дуже сподобалось на уроках, їх вразила матеріальна база, з якою мають змогу працювати польські діти.
  Алла Росюк, практичний психолог Пирятинської СЗОШ №4. 

  Під час перебування на Лєжайській землі делегація Пирятинського ліцею налагоджувала партнерські стосунки з Ліцеєм міста Лєжайськ, обговорювала майбутній екологічний проект та плани щодо його реалізації. Відвідали багато цікавих місць: Об’єднання Технічних шкіл, Об’єднання шкіл у Новій Сажині, замок Потоцьких у Ланцуті, місто Кшешов. 

  Всі ми були приємно вражені гостинністю, щирістю і доброзичливістю польських людей. Не відчувалося дискомфорту, мовного бар’єру, в усьому допомагали велике бажання співпрацювати.
  З нетерпінням будемо чекати на візит польської сторони. Олена Проскурня, вчитель історії та правознавства Пирятинського ліцею. 

  Зустрічі були теплими, дружніми та взаємно корисними. Польські друзі показали нам свої навчальні заклади, похвалилися своїми досягненнями, поділилися здобутками та вміннями. Наші учні та вчителі побували на уроках фізики, хімії, англійської мови, фізичної культури, брали в заняттях активну участь, показали і свої знання та вміння. Дуже цікавими для нашої молоді були відвідини занять з кулінарії та декору, надання першої медичної допомоги, електротехніки, автомеханіки. Наші дівчатка спробували декорувати святковий стіл, приготувати канапки, виготовити декоративні квіти з паперу. 

  Польські колеги під час їхнього візиту до України зацікавились нашою методикою розв′язання конфліктів в молодіжному середовищі. Тому учні і вчителі з України розповіли про медіацію та методику проведення «кіл». 

  В кожній школі українську делегацію вітали святковими концертами. Чудові пісні, танці та сценки не
  залишили байдужими нікого. Учениця Березоворудської школи Віта Сошина у відповідь подарувала декілька пісень. Господарі були вражені її майстерністю у виконанні українських та польських пісень. 

  11 листопада польський народ святкував День Незалежності Польщі. Наша делегація взяла участь у святковому богослужінні в костелі в Лежайську. Всі гості були вражені не тільки красою древнього костелу, а й патріотизмом, релігійністю та одностайністю поляків. Після богослужіння відбулося покладання квітів до пам′ятного знаку, встановленого в честь Незалежності Польщі. Представники української делегації теж поклали вінок до пам′ятника в знак пошани до святинь дружнього польського народу. 

  Дуже цікавим було і дозвілля для молоді та дорослих. Змагання з боулінгу, більярду, настільного хокею розважили всіх членів делегації і господарів. 

  Але основним результатом поїздки було продовження домовленостей між школами-партнерами про подальшу роботу над спільними проектами в сфері обміну учнівською молоддю. Тому ця зустріч не буде останньою, а наша співпраця буде плідною і корисною для обох сторін. 


  Пирятинська районна рада

TyTa