bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 13-09-2019
 • Президія районної ради узгодила порядок денний сорок першої сесії

 • 13 вересня  відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк.

  Члени президії розглянули питання, що вносяться на розгляд чергової сесії і погодили наступний порядок денний:

  1.Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Пирятинського району у першому півріччі 2019 року.

  2.Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району за перше півріччя 2019 року.

  3.Про хід виконання районної цільової Програми "Забезпечення житлом дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2019 роки, проживаючих на територіях, що не об’єдналися".

  4.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року.

  5. Про затвердження та внесення змін до районних програм:

  - Комплексна програма розвитку та діяльності комунального підприємства "Пирятинська центральна районна лікарня" Пирятинської районної ради на 2019 рік в новій редакції;

  - Комплексна програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Пирятинському районі та фінансової підтримки Комунального підприємства "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Пирятинської районної ради на 2019 рік.

  6. Про внесення змін до районних програм і Календарного плану:

  - цільова Програма "Територіальна оборона на 2019-2020 роки";

  - цільова Програма "Покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району у 2019 році";

  - Програма розвитку місцевого самоврядування у Пирятинському районі на 2019 рік;

  -Єдиний календарний план спортивно-масових заходів, змагань та навчально-тренувальних зборів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

  7.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.

  8. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Пирятинської районної ради за II квартал 2019 року.

  9. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства "Пирятинська центральна районна лікарня" Пирятинської районної ради за II квартал 2019 року.

  10. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на перейменування будівель колишньої Каплинцівської загальноосвітньої школи.

  11. Про передачу будівель майнового комплексу, розташованого за адресою: Пирятинський район, с. Каплинці, вул. Шкільна,15.

  12. Про надання дозволу КП "Пирятинська центральна районна лікарня" Пирятинської районної ради на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району.

  13. Про надання дозволу КП "Пирятинська центральна районна лікарня" Пирятинської районної ради на передачу в суборенду майна спільної власності територіальних громад району.

  14. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на передачу в  позичку автобуса ПАЗ 32054.

  15. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури Пирятинської районної ради.

  16. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

  Крім того, учасники зібрання розглянули лист КП «Пирятинська центральна районна лікарня» щодо відшкодування комунальним підприємством «Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» коштів за надані медичні послуги, зокрема за проведені лабораторні дослідження по направленню сімейних лікарів.

  Пленарне  засідання сорок першої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 17 вересня.

   


   
  Пирятинська районна рада

TyTa