bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 11-07-2019
 • Відбулася сорокова позачергова сесія районної ради

 • 11 червня відбулося засідання сорокової позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак, Іван Близнюк та Олександр Гаркавенко, сільські голови та представники засобів масової інформації.

  У ході роботи депутати затвердили Програму «Підтримка військової частини Збройних Сил України, яка розташована на території Пирятинського району на 2019 рік», внесли зміни до діючих програм тапоказників районного бюджету на поточний рік, якими, зокрема передбачено за рахунок коштів Фонду розвитку територій області капітальний ремонт частини будівлі Центру громади у Малютинцях (800 000 грн.), капітальний ремонт будівлі сільської ради с. Малютинці (270 000 грн.) та капітальний ремонт будинку культури у Вікторії (200 000 грн.) Також розподілено кошти від перевиконання районного бюджету в загальній сумі  840 443  грн. і спрямовано їх на відшкодування частини вартості путівок на оздоровлення та відпочинок  дітей (50 000 грн.); придбання дезинфікуючих засобів гігієни та сучасного освітлювального приладдя (світильники та економлампочки) по школах  району  (37 000 грн.); оплату послуг з теплопостачання (300 000 грн.), закупівлю вугілля (90 000 грн.); поточний ремонт харчоблоку відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Вишневе   (200 000 грн.); забезпечення матеріалами військової частини А1499 (50 000 грн.); виконання заходів комплексної районної Програми «Всебічний захист соціально-економічних прав ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів, інвалідів та учасників антитерористичної операції» на 2019 рік (10 000 грн.); соціальної підтримки сімей, дітей та молоді (8 000 грн.) тощо.

  Рішенням сесії затверджено нові редакції Положення по попередньому розгляді матеріалів для надання разової благодійної грошової допомоги хворим громадянам району, Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального підприємства «Пирятинська центральна районна лікарня» районної ради та Положення про комісію з формування списків присяжних та народних засідателів Пирятинського районного суду Полтавської області.

  Крім того, з метою вдосконалення системи фінансового планування, депутати ухвалили питання внесення змін до фінансового плану комунального підприємства «Пирятинська центральна районна лікарня» районної ради на 2019 рік та внесли зміни до списку присяжних Пирятинського районного суду у зв’язку зі зміною прізвища.

  Наостанок депутати надали дозвіл КП «Пирятинська центральна районна лікарня» районної ради на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району з метою проведення медичної практики, затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період, та підтримали звернення депутатів Гадяцької районної ради щодо спрощення або звільнення від обов’язку отримувати ліцензію на зберігання пального сільськогосподарськими товаровиробниками, які використовують його для забезпечення власних потреб.

  Питання щодо дострокового припинення повноважень заступника голови районної ради не було ухвалено, оскільки не набрало депутатської підтримки.

   


   


   

   

  Пирятинська районна рада

   
TyTa