bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 05-10-2018
 • Відбулося спільне засідання постійних комісій

 • 05 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я; освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму; бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк.

  У роботі комісії взяв участь голова райдержадміністрації Олег Куча. 

  Свою роботу депутати розпочали із розгляду листів, що надійшли до районної ради, зокрема про передачу міжбюджетних трансфертів від сільських та міської рад; погашення заборгованості з незабезпеченості фінансування видатків на галузі освіти та  вторинної галузі медицини.

  Щодо питання визначення розпорядників бюджетних коштів третього ступеня, депутатами було запропоновано на наступному тижні провести нараду за участю директора Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з цього приводу.

  Також депутатам доведено до відома відповідь Міністерства соціальної політики України на звернення районної ради щодо зменшення нормативів природного газу; звернення депутатів Козельщинської  районної ради щодо ситуації навколо необхідності встановлення модемів на газові лічильники, звернення депутатів Каменської районної ради про підтримку звернення депутатів щодо врегулювання питання і фінансування соціальної інфраструктури району та інше.

  Далі члени комісії розглянули заяву громадянки Шилової Т. В. щодо виділення коштів на придбання житла. В ході обговорення даного питання обранці рекомендували звернутися до Харківецької сільської ради щодо виділення необхідної суми в повній мірі в зв’язку з відсутністю ресурсу в районному бюджеті.

  У результаті детального обговорення депутатами погоджено  на розгляд сесії питання, саме: заміщення депутатів районної ради; виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року; внесення зміни до показників районного бюджету на поточний рік; хід виконання районної Програми "Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація" та інше.

  За результатами засідання комісіями прийнято відповідні рішення.

  33 сесії районної ради відбудеться 12 жовтня 2018 року.
   

     Пирятинська районна рада.
   
TyTa