bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 05-07-2018
 • Відбулося перше засідання тридцять другої сесії районної ради

 • 5 липня відбулося перше засідання тридцять другої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак та Іван Близнюк, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

  Передувало початку роботи депутатів у сесійній залі, засідання президії районної ради, де було погоджено  порядок денний та зняття з розгляду питання «Затвердження Статуту, передавальних актів та призначення директора  комунального підприємства «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги Пирятинської районної ради», оскільки саме сьогодні у Полтаві для нашого району передається новий медичний автомобіль, тож на разі неможливо приймати рішення щодо реорганізації закладу.

  Розпочалося пленарне засідання  зі звіту голови районної державної адміністрації Олега Кучі про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2017 рік, який було представлено у новому форматі – відеоперегляд. Зокрема зазначено, що загалом 2017 рік приніс значні позитивні зміни в багатьох сферах життєдіяльності району, що були підтверджені третім місцем Пирятинщини в обласному рейтингу оцінки соціально-економічного розвитку територій області. І саме спільна та злагоджена робота райдержадміністрації, районної ради, сільських рад, територіальних підрозділів центральних органів влади, підприємств та кожної громади району і стали запорукою цього досягнення. Кожен рік такої інтенсивної праці, яка була у 2017- це ще один крок до нашої спільної мети – принести європейські цінності та європейський рівень життя. Звичайно, ще залишається ряд невирішених проблем, і стратегічна мета розвитку району буде досягнута  не в найближчий час, але позитивні результати вже є.

  Далі депутати ухвалили зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки «Рухова активність – здоровий спосіб життя-здорова нація» та показників районного бюджету на поточний рік.

  Також обранці затвердили низку технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, взяли до відома інформацію про  хід виконання районної Комплексної Програми компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз, в населених пунктах Пирятинського району на 2016-2020 роки, затвердили штатний розпис відділу управління комунальним майном районної ради.

  Наостанок депутати надали дозвіл на передачу в оренду нежитлової будівлі та гаража адмінбудинку, на списання автомобілів, що знаходяться на балансі територіальному центру соціального обслуговування та затвердили розпорядження голови, прийняті у міжсесійний період.

  Тридцять друга сесія районної ради не завершила свою роботу, оскільки незабаром потрібно буде остаточно вирішити питання реорганізації Центру первинної медичної допомоги. Про дату і час другого засідання буде повідомлено додатково.

   
  Пирятинська районна рада

TyTa