bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 03-07-2018
 • Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

 • 3 липня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Куча.

  Спочатку депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Романенко щодо ходу сезону оздоровлення та відпочинку дітей влітку цього року. Зазначено, що на Пирятинщині у закладах освіти працювало 13 таборів з денним перебуванням,  де оздоровилося 668 дітей (70,02 % від загальної кількості дітей шкільного віку). На літній період збільшена вартість харчування дітей у дошкільних закладах на 58 %. Також  проведено роботу по організації оздоровлення у позаміських таборах. На сьогодні вже 28 дітей відпочили у спортивно-оздоровчому комплексі «Ковпаківець» Котелевського району, 27 школярів продовжують оздоровлення у закладі «Чайка» Глобинського району. На часткову  оплату вартості путівок вже виділено по 108 тис. гривень з обласного та районного бюджетів.

  Далі лікар з гігієни харчування відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Пирятинського районного управління Держпродспоживслужби Людмила Константиненко повідомила про ускладнення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворювання на ботулізм в області. Зокрема відзначено, що з другої половини травня почастішали випадки захворювання серед населення, які пов’язані з вживанням в’яленої риби, що виготовлена в домашніх умовах або придбана у місцях стихійної торгівлі. На Полтавщині зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм. За 5 місяців поточного року відмічається значний ріст на 44,2% гострих кишкових інфекцій. За результатами розгляду листа районного управління Держпродспоживслужби, з метою недопущення ботулізму в районі, постійні комісії рекомендували доручити райдержадміністрації створити комісію по перевірці закладів торгівлі, ринків, місць несанкціонованої торгівлі  харчовими продуктами, а саме рибної продукції.

  Також члени комісії розглянули  листи, які надійшли до районної ради, зокрема щодо передачі міжбюджетних трансфертів, потребою у виділенні коштів тощо. У ході засідання депутати погодили на розгляд чергової сесії районної ради звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2017 рік, затвердження Статуту і передавальних актів комунального підприємства «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пирятинської районної ради. Під час обговорення питання первинної медичної ланки, голова районної ради Сергій Пазюк озвучив проблему  відсутності медичного працівника у селі Яцини, як один із варіантів можливого  вирішення  - матеріальне заохочення за рахунок місцевого бюджету. 

  Інформуючи про хід виконання районної Комплексної Програми компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз, в населених пунктах Пирятинського району на 2016-2020 роки, начальник відділу агропромислового розвитку  райдержадміністрації Павло Повшедний назвав дану програму однією із найуспішніших, адже за 2 роки її дії у районі зникло 45 лейкозних корів.

  Крім того, обранці погодили внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік, ряд питань щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, низку майнових та інших питань.

  Пленарне засідання тридцять другої сесії відбудеться 5 липня. 

   


   


   

  Пирятинська районна рада

   
TyTa