bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 13-06-2018
 • Відбулося засідання госпітальної ради

 • 12 червня у м. Лубни відбулося засідання госпітальної ради Західного госпітального округу. У роботі засідання взяли участь голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Курилко, головний лікар центральної районної лікарні Олександр Гаркавенко, депутат районної ради Єгор Киричевський, головний лікар ЦПМД Ірина Дядькова та заступник міського голови Ігор Шикеринець.

  Розпочали засідання із розгляду питання організації медичної допомоги дитячому населенню Чорнухинського району. Так як в Чорнухинській ЦРЛ на сьогодні відсутній лікар-педіатр гостро постала проблема надання медичних послуг маленьким пацієнтам. Начальник відділу медичної допомоги матерям та дітям Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Пирогов повідомив, що визначено три клінічні маршрути (Пирятин, Лубни, Лохвиця), де будуть лікуватися діти з Чорнухинщини. Під час обговорення питання член госпітальної ради Сергій Пазюк акцентував увагу на тому, що клінічні маршрути – це добре, але не вирішують ситуацію. Залишити район без дитячого відділення – приклад безгосподарності і безвідповідальності керівництва, адже є чимало випадків планового лікування, проведення щеплень, які набагато зручніше отримувати безпосередньо за місцем проживання, а не вести дитину за десятки кілометрів, з огляду на жахливий стан доріг. На думку Сергія Пазюка, все таки необхідно докласти всіх зусиль, щоб допомога маленьким пацієнтам надавалася за місцем проживання. 

  Потому члени госпітальної ради обговорили питання затвердження Положення Західного госпітального округу Полтавської області. На жаль, повністю ознайомитися з документом присутні не мали можливості, так як ні порядку денного, ні інших матеріалів роботи госпітальної ради не було, що вказує на недостатній рівень організаційної роботи по проведенню зібрання. Головуючий наголосив, що Положення розроблено згідно типового та в подальшому будуть вноситися зміни, тож його прийняли за основу.

  У ході розгляду питання про перспективний план розвитку регіонів Західного госпітального округу Полтавської області представник Гребінківщини озвучив, що вбачає у ході реформування свій заклад як лікарню планового лікування. Чорнухи повідомили, що мають низький потенціал по наданню медичної допомоги і тому розраховують хоча б на хоспіс. Головний лікар Пирятинської ЦРЛ Олександр Гаркавенко повідомив присутнім, що в медичному закладі немає кадрового дефіциту, лікарня забезпечена необхідним обладнанням та надає якісні медичні послуги. Тому в ході реформування вторинного рівня, вбачає в Пирятинській ЦРЛ – лікарню інтенсивного лікування.

  Для вивчення можливостей перспективи розвитку закладів охорони здоров'я Західного госпітального округу Полтавської області членами госпітальної ради створено робочу групу та затверджено графік її роботи. Вирішено до 1 жовтня провести виїзні засідання робочої групи у кожній центральній районній лікарні округу, з метою об’єктивної оцінки готовності закладів до роботи у складі госпітального округу.

  Присутні на засіданні мали змогу поставити питання виступаючим та озвучити свої нагальні проблеми. Наостанок, вирішили прийняти звернення до органів влади щодо необхідності проведення ремонту доріг, які сполучають медичні заклади Західного госпітального округу Полтавської області, а також запропонували більш ширше інформувати за допомогою засобів масової інформації про роботу госпітальної ради та прийняті нею рішення.

     Пирятинська районна рада

TyTa