bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 28-02-2018
 • Відбулася чергова сесія районної ради

 • 28 лютого відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак, Іван Близнюк та Андрій Сімонов, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.
  Відповідно до регламенту Пирятинської районної ради сьомого скликання, перед початком розгляду питань порядку денного надається 15 хвилин для озвучення проблемних питань, під час яких було порушено питання передачі приміщення адмінбудинку під поліклінічне відділення та районну лікарню, подальшої здачі селянами молока, будівництва у Пирятині полігону для твердих побутових відходів та цеху по змішуванню рідких мінеральних добрив, а також щодо передачі приміщення поліклінічного відділення.

  Заступник начальника Лубенської місцевої прокуратури Олександр Пожаров  ознайомив зі станом законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Пирятинського району у 2017 році. Начальник Пирятинського відділення поліції ГУНП в Полтавській області Олексій Возний доповів щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території району у 2017 році. Зокрема, зазначено, що за минулий рік до Пирятинського відділення поліції надійшло 4040 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події; вжиті організаційні і практичні заходи дозволили зберегти контроль за криміногенною ситуацією в районі, сприяли розвитку деяких позитивних тенденцій у динаміці і структурі злочинності та послідовне нарощування зусиль на пріоритетних напрямках діяльності відділення поліції.

  У ході засіданнядепутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік та низку районних програм, а саме: розвитку галузі охорони здоров’я (вторинна медична допомога) у Пирятинському районі, покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району, по пільговому забезпеченню окремих категорій громадян, «Чорнобильці серед нас, з нами в житті та пам’яті», розвитку місцевого самоврядування, здійснення еколого-освітніх заходів Національним природним парком «Пирятинський», висвітлення діяльності державних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Пирятинського району в засобах масової інформації, забезпечення безперебійного бюджетного процесу районного бюджету, забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень районною радою, цивільного захисту Пирятинського району, підтримка розвитку підприємництва Пирятинського району, сприяння залученню інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату у Пирятинському районі,   розвитку футболу Місцевого осередку ГО ВФСТ «Колос» в Пирятинському районі. Зважаючи на обмежений фінансовий ресурс районного бюджету, деякі програми затверджено без фінансування.

  Крім того, обранці внесли зміни до діючих програм, зняли з контролю  ряд районних  програм, термін дії яких закінчився,затвердили технічні документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих  в оренду.

  Також депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, якими, зокрема, передбачено придбання житла для лікарів, виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт педіатричного і стоматологічного відділень, надання послуг з пільгового зубного протезування ветеранам війни, придбання медичного обладнання, поточні видатки для центру первинної медичної допомоги, співфінансування проектів-перможців конкурсу «Бюджет участі Пирятинського району», забезпечення оплати за теплопостачання та електроенергію, придбання обладнання для харчоблоків опорних закладів освіти району тощо.

  Наостанок учасники зібрання внесли зміни до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном та затвердили розпорядження голови, прийняті у міжсесійний період.

   


  Пирятинська районна рада
TyTa