bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 21-11-2017
 • Відбулося засідання двадцять четвертої сесії районної ради

 • 21 листопада відбулося пленарне засідання двадцять четвертої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Олександр Гаркавенко, голова райдержадміністрації Олег Куча, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови, представники засобів масової інформації.

  Перед початком засідання очільники району вручили Олександру Харченку та Володимиру Кривобоку грамоти Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, 25-річчя ПП ТРК «Пирятин».

     До порядку денного було додатково включено два питання, які попередньо узгоджені на засіданні президії районної ради. Після чого Сергій Пазюк привітав присутніх з Днем Гідності та Свободи, а також православним святом Собору Архістратига Михаїла.

  Потому депутати одноголосно прийняли Звернення до відповідних контролюючих органів щодо будівництва цеху по змішуванню рідких мінеральних добрив в міській зоні м.Пирятин з вимогою, у разі відсутності необхідних дозвільних документів, вжити заходів щодо припинення подальшого будівництва та знесення незаконно побудованої будівлі.

  Далі обранці внесли зміни до таких районних програм:  висвітлення діяльності державних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Пирятинського району в засобах масової інформації на 2016-2017 роки, економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2017 рік, правової освіти населення Пирятинського району на 2016-2020 роки, підтримки Пирятинського районного військового комісаріату на 2017-2018 роки, розвитку та підтримки аграрного комплексу Пирятинщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, часткового відшкодування кредитів, взятих жителями сіл Пирятинського району та ОСББ (ЖБК) на впровадження енергозберігаючих заходів та придбання сучасних альтернативних газових котлів у 2016-2020 роках. Депутати затвердили районну Програму технічного забезпечення відділу ведення Державного реєстру виборців та внесли зміни до Календарного плану заходів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2017 рік Пирятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  У ході сесії присутні заслухали та взяли до відома інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. Людмила Безушко зазначила, що за даний період до загального фонду районного бюджету без врахування трансфертів при плані з урахуванням змін 16 075,7 тис.грн., фактично надійшло 16 730,0 тис.грн., що складає 104,1%. План бюджетних призначень перевиконано на 654,3 тис. грн.

  Також учасники зібрання ухвалили зміни до показників районного бюджету на поточний рік, зняли з контролю деякі  районні програми,  привели у відповідність перерахування коштів спеціального фонду на рахунок загального фонду, затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період, та передали у власність редакції районної газети «Пирятинські вісті» майно, придбане за кошти редакції.

  Наостанок, депутати затвердили технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду ТОВ «Леляківське» та надали дозвіл Пирятинській ЦРЛ на передачу каналізаційно-насосної станції на баланс Пирятинських госпрозрахункових споруд. 

   
  Пирятинська районна рада

TyTa