bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 02-11-2017
 • Розпочався прийом проектних пропозицій Бюджету участі Пирятинського району

 • 1 листопада розпочався  прийом проектних пропозицій Бюджету участі Пирятинського району. Жителі Пирятинського району мають змогу реалізувати власні проекти за бюджетні кошти. Рішенням 23 сесії районної ради сьомого скликання від 17 жовтня 2017 року затверджено районну цільову Програму «Бюджет участі Пирятинського району на 2017-2020 роки». 

  Що таке бюджет участі?

  Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю району (крім жителів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади) брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення свого села та/або голосування за них.

  Як подати проект?

  Для участі у конкурсі автору необхідно подати ткі документи:
  1. Проект, заповнений згідно аплікаційної форми.
  2. Гарантійний лист від сільської ради про співфінансування проекту.
  3. Список осіб (не менше 10), що підтримують проект (крім автора проекту). 4. Копію паспорта автора.
  5. Фото, графічні матеріали, що стосуються проекту.

  Куди подавати проект?
  Пакет документів подається до відділу економічного розвитку і торгівлі Пирятинської райдержадміністрації (м. Пирятин, вул. Соборна 42, II поверх каб. № 28).

  Якою може бути сума проекту?
  Максимальна сума проекту 100 тис. грн.

  Якою може бути тема проекту?
  Енергозбереження, комунальне господарство, навколишнє середовище, безпека та громадський порядок, культура та освіта.

  Хто може подати проект?
  Автором проекту може бути  дієздатний громадянин України віком від 18 років, який проживає в межах сільських рад Пирятинського району (крім жителів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади).

  Який термін прийому проектів?
  У 2017 році: з 01 по 10 листопада. У 2018-2019 роках: з 15 по 30 вересня.

  Коли відбудеться голосування за проекти?
  У 2017 році: з 20 листопада по 01 грудня. У 2018-2019 роках: з 15 по 31 жовтня.

  Хто може голосувати за проект?
  До участі у голосуванні допускаються особи, що зареєстровані чи фактично проживають на території Пирятинського району, та на момент голосування досягли 16-річного віку. Одна особа може проголосувати лише за один проект.

  Де можна проголосувати за проект?
  У пункті голосування у сільській раді.

  Де і коли будуть оголошенні проекти-переможці конкурсу?
  Перелік проектів-переможців розміщується на офіційному сайті Пирятинської райдержадміністрації у 2017 році - до 20 грудня; у 2018-2019 роках - до 20 листопада.

  Коли будуть реалізовані проекти-переможці?
  Проекти-переможці підлягають фінансуванню за рахунок коштів районного бюджету та коштів сільських бюджетів у співвідношенні 50х50 на наступний бюджетний рік.

  З Положенням
  про бюджет участі Пирятинського району можна ознайомитися за наступним посиланням

  http://pyriatyn.osp-ua.info/index.php?ch=7&fl=rishensesii_17102017
   
TyTa