bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 31-07-2017
 • Підведені підсумки 12-ої екологічної експедиції

 • 28 липня  у малому залі районної ради відбулася науково-технічна рада за участю в.о.голови районної ради, заступника голови районної ради Олексія Гусака, науковців та студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, працівників НПП «Пирятинський».

     У ході зібрання заступник голови науково-технічної ради, доцент кафедри екології та охорони навколишнього природного середовища Київського національного університету ім. Т.Шевченка, кандидат біологічних наук Анатолій Подобайло повідомив про підсумки екологічної експедиції 2017 року, яка тривала 20-28 липня. Зазначено, що в експедиції взяли участь викладачі, наукові співробітники та студенти Київського національного університету ім. Т.Шевченка, школярі Пирятинського району. Найцікавішою знахідкою став найбільший кулик фауни України грицик великий, який занесений до Європейського червоного списку. Нових червонокнижних видів не виявлено, відмічено 4 нові місця мешкання червонокнижних видів, тенденцію до відновлення ареалу п’явки медичної в НПП “Пирятинський». Видовий список метеликів збільшиться орієнтовно на 20 видів нічних та на 5 денних. Нерест риби відбувся нормально. Видовий склад молоді, на відміну від минулого року, повноцінний. Однак темп росту повільний, що пояснюється низькою температурою води. Відмічене розширення ареалу ротаня головешки, він піднявся від Переводу до Кейбалівки. Серед птахів виявлено три нові для парку види куликів, серед яких грицик великий.  На території району знайдені дуже добре збереження вільхові болота з бобівником трилистим та чагарникові болота. Ці угрупування можуть слугувати взірцем для відновлення екосистем річкових заплав парку, які нині переважно поросли кропивою. Гідрологічні дослідження здійснені на раніше закладених створах, рівень води, у порівнянні з минулим роком, упав на понад 1 метр. Течія практично не фіксується.

  Нагадаємо, що фінансування екологічної експедиції відбулося за рахунок коштів Пирятинської районної ради та британського фонду Rufford Small Crants Foundation. 

  Крім того, учасники науково-технічної ради розглянули питання затвердження проекту лімітів на природокористування у 2018 році, стану надходження коштів від надання платних послуг у поточному році, хід виконання плану дій з відновлення корінних деревостанів за участю дуба звичайного, зі збереження популяцій сов, перетинчастокрилих комах  на території НПП «Пирятинський» та інші питання. 

     Пирятинська районна рада
                                

TyTa