bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 11-07-2017
 • Депутатський запит депутата Пирятинської районної ради Безушко Л.С., обраної від Партії Блок Петра Порошенка „Солідарність“

 •  Про вжиття заходів по дотриманню прав громадян району

  у комунальних лікувальних закладах
   
  З метою уникнення корупційних проявів, хабарництва, непрозорості внесення грошових коштів громадянами району та з причини відсутності якісної орієнтації на пацієнта у комунальних лікувальних закладах району центральній районній лікарні та центрі первинної медичної допомоги, зобов’язати їх керівників Гаркавенка О.М., Дядькову І.М. вжити ряд заходів:

  1.Видати накази про заборону зборів будь-яких готівкових коштів та довести їх до відома конкретних працівників закладів під персональну відповідальність.

  2. Провести роботу щодо внесення благодійних коштів на рахунки через термінал або банківські установи.

  3. Здійснити домовленості з банками по встановленню терміналів на території лікувальних закладів.

  4. Розмістити в лікувальних приміщеннях роз’яснювальну інформацію: для пацієнтів - про шляхи внесення благодійних внесків, для персоналу -  про неприпустимість прийому готівки за обстеження та лікування.

  5. Обґрунтовувати на засадах доказової медицини перелік медикаментів, препаратів, перев’язувальних, миючих і інших допоміжних засобів, що надається пацієнту для придбання при лікуванні та обстеженні.

  6 Проводити роз’яснювальну роботу з персоналом по дотриманню медичної етики та деонтології шляхом:
  - встановлення „скриньок скарг“ і їх дослідження;
  -визначення телефонних „гарячих ліній“ та реагування на дзвінки;
  - анкетування пацієнтів для аналізу роботи персоналу;
  -проведення тренінгів з персоналом;
  -залучення до роботи з даного напрямку представників Громадської ради, утвореної при Пирятинській райдержадміністрації.

  Опублікувати запит на сайті районної ради та в друкованих засобах масової інформації району.

  Про результати розгляду запиту прошу письмово інформувати мене у термін встановлений частиною 2 ст. 13 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад“.


  06.07.2017                                                                                    Л.С.Безушко
   
TyTa