bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 06-07-2017
 • Відбулося перше пленарне засідання двадцятої сесії районної ради

 • 6 липня відбулося перше пленарне засідання двадцятої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів в.о. голови районної ради, заступник голови районної ради Олексій Гусак. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Іван Близнюк, Віталій Бабак та Олександр Гаркавенко, голова райдержадміністрації Олег Куча, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови, представники засобів масової інформації.

     Перед початком засідання присутні привітали депутата Олега Тристана з днем народження, після чого розпочали розгляд питань порядку денного.

  У ході сесії депутати заслухали інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Володимира Петрика «Про хід виконання Програми сприяння залученню інвестицій у Пирятинський район на 2016-2017», яку взяли до відома. Далі внесли зміни до таких районних програм:  розвитку місцевого самоврядування у Пирятинському районі  на 2016-2017 роки, покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району у 2017 році, розвитку галузі охорони здоров’я (вторинна медична допомога) у Пирятинському районі на 2013-2017 роки, компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз, в населених пунктах Пирятинського району на 2016-2020 роки, забезпечення безперебійного бюджетного процесу районного бюджету у 2017 році.

  Шквал емоцій вирував навколо питання внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік. Проблема виникла через  вторинну медичну ланку, у якої наразі відсутні кошти на поточні видатки. Під час обговорення депутатам довелося робити перерву у засіданні аби провести додаткові консультації. У підсумку дійшли згоди вирішити питання ЦРЛ у наступному місяці за рахунок перевиконання районного бюджету. Решту запропонованих постійними комісіями змін було підтримано.

  Також обранці ухвалили рішення про підсумки районного  конкурсу  на  кращий проект  опорної  школи освітнього  округу  та визначення опорних закладів Пирятинського району. На підставі рішення конкурсної комісії та врахувавши рекомендації постійних комісій визначено 6 опорних шкіл у два етапи: з 01.09.2017 та з 01.09.2018. Переможцями першого етапу стали Березоворудська, Вікторійська, Теплівська та Новомартиновицька загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, другого – Великокручанська та Вишневецька школи.

  Крім того, депутати прийняли рішення про вступ Пирятинської районної ради до Асоціації «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування», перейменували будівлю поліклінічного відділення, затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

  Наостанок, обранці підтримали депутатський запит депутата районної ради Безушко Л.С. щодо впорядкування готівкового розрахунку за медичні послуги у закладах охорони здоров’я району, повний текст якого буде опубліковано на сайті районної ради.

  Двадцята сесія не завершила свою роботу, про дату другого пленарного засідання буде повідомлено додатково.

   

   
  Пирятинська районна рада

TyTa