bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 29-06-2017
 • Про внесення змін до порядку оподаткування спадщини

 • 25 березня 2017 року набрав чинності Закон України від 23 лютого 2017 року №1910-VII «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо оподаткування спадщини» (далі – Закон, опублікований 24.03.2017р. в газеті «Голос України» №54).

  Відповідно до вищенаведеного Закону, починаючи з 1 січня 2017 року об’єкти спадщини, які успадковуються не тільки членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, але й об’єкти спадщини, що успадковуються членами сім’ї другого ступеня споріднення оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

  До членів сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення відносяться: її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.

  До членів сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення відносяться: її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері  і з боку батька, онуки.

  Водночас, Законом встановлено, що у разі спадкування будь-яких об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою, оціночна вартість таких об’єктів з метою оподаткування не визначається. Також не проводиться оцінка об’єктів, подарованих платнику податку, які оподатковуються  податком на доходи фізичних осіб за нульовою ставкою.

  Не сплачують спадкоємці  в таких випадках і військовий збір.


  Сектор організації роботи

  Лубенської ОДПІ
  ГУ ДФС у Полтавській області
TyTa