bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 14-06-2017
 • У підготовці до чергової сесії районної ради

 • 14 червня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської   районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я і з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, яке провів заступник голови районної ради Олексій Гусак.

     На початку зібрання депутат Олег Тристан ініціював на наступну сесію розгляд питання щодо ефективного використання майна спільної власності територіальних громад району, переданого в оренду, та збільшення надходжень до районного бюджету від оренди.

  Далі начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Інна Грицай поінформувала  присутніх про стан соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Потому обранці заслухали низку листів, які надійшли до районної ради, з проханням виділення коштів на дофінансування районних програм "Чорнобильці серед нас, з нами в житті та пам’яті", "Покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств району у 2017 році", "Розвитку фізичної культури і спорту РО ВФСТ "Колос" в Пирятинському районі на 2017 рік». Також розглянуто лист центральної районної лікарні щодо потреби у виділенні  коштів для забезпечення препаратами інсулінозалежних хворих.

  Крім того, депутати ознайомилися з листами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації з потребою у фінансуванні видатків для завершення оформлення технічної документації та правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на  яких розташовані сільські освітні заклади району та на оплату заробітної плати ставки методиста.

  Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району Сергій Зайченко озвучив нагальну потребу у поселенні жителя Грабарівки до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, необхідність введення додаткових посад у зазначене відділення, виділення коштів на забезпечення соціальних працівників та придбання бензину.

  Депутат Єгор Киричевський ознайомив зі своїми зверненнями щодо вирішення питання закриття оркестрової ями в районному Будинку культури та заміни покрівлі доріжок і майданчиків на стадіоні "Ювілейний". Також заслухано лист сектору культури і туризму райдержадміністрації щодо необхідності у виділенні коштів на функціонування підвідомчих установ.

  Наостанок учасники засідання обговорили питання внесення змін до деяких районних Програм та про визначення опорної школиПирятинського району.  Пирятинська районна рада

TyTa