bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 04-05-2017
 • Відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради

 • 4 травня відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак, Іван Близнюк, Олександр Гаркавенко та Андрій Сімонов, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.  Спочатку депутати заслухали і взяли до відома звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2016 рік. Зокрема зазначено, що робота районної державної адміністрації у звітному періоді спрямовувалася на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, сприяння залученню інвестицій у пріоритетні галузі економіки, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, поліпшення добробуту та соціального захисту населення (з повним звітом можна ознайомитися у рубриці «Рішення сесії районної ради»).

  Далі депутати заслухали інформації начальника Пирятинського ВП ГУНП в Полтавській області Олексія Возного щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району у 2016 році та заступника керівника Лубенської місцевої прокуратури Олександра Пожарова про стан законності, заходи щодо її зміцнення  та результати діяльності органів прокуратури на території району у 2016 році.

  Учасники зібрання ознайомилися з ходом виконання Програми розвитку освітньої галузі Пирятинського району на 2016-2020 роки та Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки, внесли зміни до деяких районних програм. Також внесено зміни до показників районного бюджету на поточний рік, затверджено структуру та штатну чисельність центральної районної лікарні, порядокорганізації заходів з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.

  З метою створення умов для занять фізичною культурою і спортом учням Великокручанської зш І-ІІІ ступенів, рішенням «Про майно спільної власності територіальних громад Пирятинського району» передано в оперативне управління та на баланс відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації приміщення колишнього спортзалу військової частини 21927.

  Крім того, обранці погодили створення нового об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення – ботанічної пам’ятки природи «Вікторійський парк» на території Вікторійської сільської ради, надали дозвіл на передачу в погодинну оренду частини приміщення районного Будинку культури та інші питання.

  Питання про делегування представників від Пирятинського району до складу Госпітальної ради Західного госпітального округу викликало в залі найбільше обговорень.  Депутати вносили свої пропозиції щодо кандидатур та прийняли рішення делегувати до складу Госпітальної ради головного лікаря центральної районної лікарні Олександра Гаркавенка та голову районної ради Сергія Пазюка. 
  Пирятинська районна рада
TyTa