bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 05-04-2017
 • Звернення депутатів Пирятинської районної ради

 • Президенту України

  П.О. Порошенку

  Голові Верховної Ради України

  А.В. Парубію

  Прем'єр-міністру України

  В.Б. Гройсману

  ЗВЕРНЕННЯ

  депутатів Пирятинської районної ради щодо негайного скасування фіксованої абонентської плати за газ

  Ми, депутати  Пирятинської районної ради, обурені рішенням, яким 28 березня 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

  У відповідності до цього рішення, з 1 квітня на догоду олігархам громадяни щомісячно сплачуватимуть обов’язкову плату, незалежно від фактичного обсягу споживання газу. Абонплата нараховуватиметься на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).

  Відповідно до законодавства абонплата за надану потужність не підпадає під субсидіювання. Тобто, споживачі можуть отримати субсидію на покриття купівлі газу, а за приєднану потужність мають сплачувати самостійно і це в той час, коли за офіційними даними ООН, 60% населення України знаходиться за межею бідності.


  Ми переконані, що в умовах економічної кризи, надзвичайних інфляційних процесів у державі та постійного зубожіння населення такі рішення НКРЕКП - це фактично розгортання справжньої економічної війни проти українців.

  Виходячи з цього, ми депутати Пирятинської районної ради, закликаємо Вас:

  1. Негайно скасувати фіксовану абонентську плату за газ.

  2. Встановити економічно обґрунтовану ціну на газ.

  3. Провести термінову ротацію голови НКРЕКП Дмитра Вовка.

  4. Терміново опублікувати складові тарифу на видобування, транспортування та розподіл природного газу.

  5. Створити в Україні ринок природного газу.
   

  Прийнято на 18 позачерговій 

  сесії Пирятинської районної

  ради сьомого скликання

  від 05 квітня 2017 року 

   

TyTa