bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 20-02-2017
 • Полтавська облдержадміністрація пропонує створити Пирятинський субрегіон

 • Сьогодні, 17 лютого, в Клубі громадського діалогу відбулася нарада з питання поводження з твердими побутовими відходами в Пирятинському субрегіоні Полтавської області. На засідання зібралися представники облдержадміністрації та шести районів Полтавщини.

  Нині в Україні стоїть гостро проблема збору, вивезення та захоронення сміття. Тому на Полтавщині розробляється Комплексна програма поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017-2021 роки. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло. Саму ж програму презентувала доцент Полтавського національного технічного університету ім. Кондратюка Оксана Ілляш.

  Головна мета Програми – формування системи заходів, що дозволять реалізувати раціональний підхід до ТПВ як потенційного ресурсу та мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище при захороненні ТПВ. Проект передбачає реалізацію семи стратегічних цілей: формування субрегіонів та створення організаційної структури поводження з ТПВ, будівництво сортувально-переробних комплексів та сучасних контрольованих полігонів, повне охоплення населення Полтавської області послугами із збирання ТПВ, поступове впровадження роздільного збору ТПВ, поетапне виведення з експлуатації звалищ, проведення постійного моніторингу за станом експлуатації контрольованих полігонів, проведення інформаційної кампанії з метою підвищення обізнаності населення щодо поводження із відходами.

  Пропонується у Полтавській області створити 5 субрегіонів: Полтавський, Кременчуцький, Хорольський, Гадяцький та Пирятинський. До складу останнього входитимуть: м. Пирятин, м. Лубни, Пирятинський, Лубенський, Чорнухинський, Гребінківський, Лохвицький та Оржицький райони. В Пирятинському субрегіоні планується залишити 36 звалищ, з них - 1 у Пирятині.

  Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуард Рева пояснив присутнім різницю між полігоном і сміттєзвалищем. Зазначив, що громадам варто об’єднувати зусилля заради вирішення екологічної проблеми. До того ж з 01 січня 2018 року захоронення ТПВ без попередньої обробки буде неможливо, адже в Україні прийняті відповідні законодавчі акти.

  Заступник міського голови Максим Варава проінформував присутніх про досвід Пирятинської міської ради щодо впровадження системи збору і вивезення твердих побутових відходів, реалізацію спільного проекту по співробітництву територіальних громад району та презентував проект реконструкції полігону ТПВ.

  Міський голова Олексій Рябоконь зазначив, що обласна програма цікава і якщо з боку держави буде фінансова підтримка на її реалізацію, то Пирятинська міська рада готова долучатися до співпраці. Якщо ж ні – буде продовжувати власний проект реконструкції полігону. Звернув увагу на те, що жодного рішення стосовно співпраці з іншими громадами щодо створення Пирятинського субрегіону не буде без погодження громади Пирятинської міської ОТГ.

   


   
TyTa