bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 15-02-2017
 • Ліцеїсти вчаться бути лідерами

 • Нині практично кожен житель прагне, щоб життя і суспільство стали кращими, але більшість обирають пасивну позицію, критикуючи діяльність інших. Учні Пирятинського ліцею, навпаки, - активно долучаються до всього, що відбувається навколо.

  „Самі вирішили, самі зробили, самі відповідаємо“ – за таким принципом діє учнівський парламент ліцею. Цей орган самоврядування закладу складається із представників 8-11 класів. Діти розуміють, що вони повинні бути лідерами і вести за собою всіх інших, організовуючи культурно-масові заходи в школі. Всьому цьому потрібно навчатися, тому темою чергового засідання учнівського парламенту обрано „Імідж сучасного лідера“. На захід запросили міського голову.

  Засідання проходило з елементами тренінгу. Діти, і разом з ними Олексій Рябоконь, виконували різні завдання: досліджували свої позитивні і негативні риси, обговорювали, що означає бути виконавцем, керівником, лідером та командою.

  Президенти учнівського парламенту різних років Ростислав Криворучко, Іванна Опанасенко, Анастасія Степануха та Оксана Мартиненко розповіли, чим займається їхній орган самоврядування, які заходи і коли проводяться.

  Олексій Рябоконь поділився своїми думками стосовно теми зібрання. Зауважив, що імідж – це не лише зовнішній вигляд, а й вчинки. Бути лідером – це здатність нести відповідальність і велике психологічне навантаження. Порадив учням завжди залишатися собою, вміти визнавати свої помилки і прагнути до саморозвитку.

  Учні ліцею активно долучилися до розмови. Запитували у міського голови про його навчання, про принципи керування. Також запитали, чи важлива для Олексія Рябоконя посада міського голови. На що він відповів:„Сама посада – ні, а от довіра людей, які обрали на цю посаду, дуже важлива“.

  На кінець заходу педагог-організатор Наталія Половка вручила Олексію Рябоконю картину, яку виконала учениця 10-Б класу Надія Асавлюк.

   

TyTa