bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 13-02-2017
 • Депутати розглядали земельні питання

 • 10 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Депутати міської ради розглянули низку земельних питань та заслухали інформацію про використання коштів на ремонтні роботи у ДНЗ „Берізка“. Одне питання довелося зняти з розгляду.

  Перше питання стосувалося розглядe заяви Валентини Кучі та колективного звернення фізичних осіб-підприємців щодо демонтажу тимчасової споруди, власником якої було ТОВ „Лукулл“. Жінка придбала споруду і звернулася до міської ради, щоб укласти договір оренди землі. В свою чергу, підприємці звернулися, щоб споруду демонтували, адже вона розташована із порушенням норм. З цього питання інформували заступник міського голови Максим Варава та начальник відділу земельних та екологічних питань Євген Стадник. Про правовий бік проблеми розповів начальник юридичного відділу Руслан Соловйов. Повністю розібратися та прийняти рішення депутатам так і не вдалося, адже один із запрошених підприємців, порушивши етичні норми поведінки, мало не зірвав засідання комісії. Тому депутати вирішили зняти з розгляду дане питання.

  Далі члени комісії розглянули низку питань, які стосувалися затвердження технічних документацій, надання дозволів на виготовлення технічних документацій, припинення договору оренди земельної ділянки. Кілька звернень депутати вирішили доопрацювати.

  З приводу використання коштів на проведення робіт з капітального ремонту дошкільного навчального закладу „Берізка“ інформувала начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності Ірина Цюра. Вона зазначила, що загальна кошторисна вартість робіт складає майже 1,5 млн. грн. Більша частина ремонту вже виконана. Нині тривають роботи в останній групі. Завідуюча ДНЗ „Берізка“ Валентина Луценко продемонструвала присутнім фото до і після ремонту. Звернулася до депутатів із проханням виділити кошти на нові меблі, реконструкцію ясельної групи, ремонт пральні та спальні. Почуту інформацію депутати взяли до відома і завершили засідання.

   

TyTa