bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 13-02-2017
 • 110 років від дня народження Василя Ремесло

 • Василь Миколайович Ремесло – український радянський вчений в галузі селекції та насінництва пшениці. Народився у селі Теплівка, Пирятинського району, 1907 року. Великою заслугою вченого є розробка та впровадження в селекційну практику методу отримання високоврожайних сортів озимої пшениці з підвищеною стійкістю до екстремальних умов.

  Сорти озимої пшениці, створені особисто і під його керівництвом, стали значущим фактором підвищення врожайності і валових зборів зерна в колишньому СРСР. Шедевром світової селекції є сорт „Миронівська-808“, а всього ним створено 20 сортів озимої пшениці. Автор понад 200 наукових праць.

  Пирятинці знаю і шанують пам’ять видатного вченого. Тому 10 лютого представники міської та районної влади поклали квіти до пам’ятника Василю Ремеслу, що поблизу четвертої школи. До речі, бронзове погруддя встановлено в місті 1982 року.

  Після покладання квітів, відвідали захід у центральній районній бібліотеці „Слово про хлібороба“. Серед гостей - представники Миронівського інституту пшениці. Заснував інститут і був першим його директором наш земляк - Василь Ремесло, і заклад досі носить його ім’я.

  Хлібом-сіллю зустрічали старшого наукового співробітника лабораторії селекції, кандидата наук, завідуючу аспірантури Галину Володіну та завідувача набором агротехніки, кандидата наук Олександра Дергачова. Вони зазначили, що пишаються тим, що в Україні був винайдений сорт пшениці, який споживали в усьому світі, і нині продовжують справу Ремесла. Представники інституту привезли подарунок для бібліотеки – книги про наукову роботу закладу та життєвий і творчий шлях академіка Ремесла.

  На заході також були присутні учні Пирятинського ліцею.

     
     
     
     
     

   

TyTa