bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 09-02-2017
 • Ефективне управління та розвиток громадянського суспільства – головна мета співпраці ОТГ і Фонду Східна Європа

 • 8 лютого у Полтаві відбулася робоча зустріч із директором Фонду Східна Європа. Захід провела обласна рада і запросила представників громад Полтавщини, щоб ті в свою чергу брали участь у програмах Фонду.

  Менеджери представили проекти і програми, якими займається Фонд. Згадували й Пирятин, бо завдяки співраці із Фондом у Пирятинському психо-неврологічному будинку-інтернаті створено творчу майстерню і територіальний центр (Університет третього віку).

  Одним із напрямків діяльності Фонду є соціальний розвиток. Зокрема, робота з людьми поважного віку, із вразливою молоддю, працевлаштування людей з особливими потребами. Звертають увагу на розвиток малого і середнього бізнесу, як регуляторні акти можуть впливати на цей процес.

  Також багато уваги приділяється системі е-врядування. Юрій Піскалюк представив проект „Відкрите місто: посилення участі  і громадян у розвитку місцевої громади“. Ця веб-платформа дає можливість користувачам відзначати та описувати конкретну проблему їхніх громад. Повідомлення спрямовується до відповідного відділу міської ради. Жителі міста можуть відслідковувати, в якому статусі перебуває їхнє повідомлення та які кроки щодо усунення проблеми прийнято.

  Як говорить керуюча справами виконкому міської ради Лариса Кочур, яка відвідала зустріч, Пирятинська міська рада планує приєднатися до веб-платформи „Відкрите місто“.

  На заході був і начальник новоствореного відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту виконкому міської ради Олександр Новіков. На зустрічі обговорювалася програма „Екологія та навколишнє середовище“, в рамках якої реалізується кілька проектів з енергоефективності. 

   

TyTa