bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 08-02-2017
 • Пирятинська міська рада працює прозоро

 • 7 лютого в міській раді відбувся брифінг із начальником відділу бухгалтерського обліку та звітності Іриною Цюрою. На захід були запрошені представники місцевих засобів масової інформації: газет і телебачення.

  Приводом для проведення брифінгу стало бурхливе обговорення у соціальних мережах придбання міською радою комп’ютерної техніки та фотоапаратів. Деякі активісти писали, що фотоапарат був придбаний за 41 тисячу гривень, а комп’ютерна техніка – за 136 тисяч гривень.  На що Ірина Цюра повідомила, що це інформація неправдива. Адже ті, хто таке писав, неповністю розібрався з інформацією  і потім її розповсюдив.

  Насправді ж, було придбано 13 комп’ютерів та комплектуючих до них, один ноутбук та 12 фотоапаратів.  У посиланні, яким користувалися активісти, зазначено „Комплекти комп’ютерної техніки, ноутбук – 1 шт.“, тому що це один лот, а його склад описується в договорі.  Чому саме так все описано? - бо в кожного сайта є свої форми та вимоги щодо оформлення.  

  Щоб пирятинці змогли побачити як відбуваються закупівлі, скільки і кому були перераховані кошти, на якій стадії виконання проект -  існує Єдиний веб-портал використання публічних коштів „E-Data“.  Також на сайті Пирятинської міської ради публікуються всі рішення сесій та виконкомів, є гіперпосилання на веб-сервіс „Розумне місто“, в якому функціонують розділи „Відкриті фінанси“, де відображаються транзакції з порталу публічних фінансів „E-Data“ та „Електронні закупівлі“ , де  можна ознайомитися з процедурами закупівель, які проходять через Електронні аукціони „Прозорро“. Тобто міська рада працює доступно та відкрито,  активно впроваджуючи е-врядування та „Smart City“.

  На брифінг завітали депутати міської ради Олександр Жайворонок і Олексій Хоменко, яких цікавило питання придбання і встановлення системи відеоспостереження. На що Ірина Цюра відповіла: „Цінові пропозиції підприємці надали в грудні 2016 року. Їхній аналіз показав, що ФОП Тамбієв В.А. запропонував найкращу технічну конфігурацію системи відеоспостереження, яка включає 17 відеокамер (замість 13 запропонованих іншими постачальниками), 2 відеореєстратори (інші підприємці пропонували по 1) та інше обладнання для встановлення і забезпечення роботи системи.

  Попередньо планувалося, що система візуального відеонагляду буде встановлюватися на існуючі мережі інтернет-зв’язку, але провайдери відмовилися надати мережі в користування безкоштовно, як це передбачалося раніше досягнутими домовленостями.

  На даний час вирішується питання щодо встановлення системи відеоспостереження у попередньо визначених місцях міста Пирятин та с. Олександрівка. Зазначені роботи не передбачають виділення додаткових бюджетних коштів“.

   

TyTa