bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 06-02-2017
 • „Прозорі Ради – шлях до успіху“

 • Пирятинська та Миргородська громади найбільш прозорі серед інших громад області. Про це зазначили на Регіональному форумі „Прозорі Ради – шлях до успіху країни “, який відбувся 3 лютого у Полтаві.

  Організатори заходу зазначили, що проводять форум з метою обміну досвіду між громадами, щоб у майбутньому працювати за принципом відкритості влади. Основні теми, які обговорювалися, - що потрібно зробити, щоб досягти прозорості Ради,  що забезпечує громадянам права та можливості контролювати владу. Адже влада може бути демократичною тільки тоді, коли вона радиться із людьми і відповідає перед ними. А ефективною – тоді, коли ці поради стають складовою частиною її політики.

  Проводили форум відомі в Полтаві та Україні громадські діячі. Голова правління ГО „Полтавська платформа“, регіональний координатор ЧЕСНО. Фільтруй суд координатор проекту „IGOV“ в Полтавській області Альона Гончаренко розповіла про „Критерії, що визначають рівень відкритості рад“, виконавчий директор Інституту Аналітики та Адвокації, член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України Юрій Нестуля виступив на тему  „ProZorro – як довіра бізнесу до державних закупівель сприяє розвитку економіки“, Олег Войціцький, заступник директора з питань розвитку Львівського міського центру інформаційних технологій, - про портал „Відкриті дані“ як інструмент забезпечення прозорості діяльності влади, начальник відділу громадського партнерства управління „Секретаріат ради“ Орест Файфурка звернув увагу присутніх на те, як залучити громаду до участі в місцевому самоврядуванні.

  На форумі був присутній міський голова Олексій Рябоконь.  Міський голова говорить, що його зацікавила доповідь про платформу відкритої інформації: „Для нас це актуально, бо громада цікавиться, які закупівлі здійснюються і для яких об’єктів. Цю платформу не так важко створити і нам для того, щоб ілюструвати всі закупівлі, які здійснюються, як проходить вибір підрядника, в яких об’ємах і куди витрачаються кошти з місцевого бюджету“.

   

TyTa